Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogyan öltöztök...

Anyukák! Ti hogyan öltöztök fel, ha leviszitek a gyereket a játszótérre? Miért néznek furcsán rám, ha én nem tréningben, és bő pólóban, elhanyagoltan megyek le?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, kilógok a sorból, ezért nem is szeretek a játszón lenni, csak a gyerek miatt "áldozom fel magam". A ottlévő anyukák többsége zsíros hajjal, ápolatlanul, elhanyagoltan jelennek meg. Így nem is igen barátkoznak velem, max az apukák, mert őket nem érdeklik a külsőségek. Persze nem a barátkozás, hanem a gyerkőc tartalmas időtöltése a motiváció, csak jó néha csevegni.

#gyerek #játszótér #elhanyagolt anyuka
2012. szept. 25. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedre a válasz:

én tréningben, pólóban, smink nélkül megyek le. Sokszor csak összefogom a hajam. Ha elhanyagolt vagyok, akkor elnézést kérek, a férjem még így is megkíván mondjuk...

Amúgy 3 gyerekem mellett nincs se időm se energiám állandó puccban lenni. Alkalmakkor vagy mikor a férjemmel lehetek szívesen kikenem- fenem magam.

Olyan anyukákkal beszélgetek akik közvetlenek velem. A gyerekeim általában szívesen barátkoznak. Soha nem néztük még, hogy hogyan vannak öltözködve. Bocsi hazudok. Nyáron volt egy idegen anyuka hosszú, bő alsószoknyás ruhában, aminek az alját folyamatosan a homokban húzta. Na azt azért megnéztem magamnak.

2012. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont divatbemutató és babakocsimutogatás megy a játszón...én ezért utálok is lemenni,mert mi csak átlagosan öltözünk.Kisfiam oda melegítő,én meg farmer.
2012. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Torna cipő, farmer, szűk atléta! Hajam lófarokban (ha frissen mosott is) Sminkelve mindig vagyok, mivel én a reggeli kv-t a reggeli sminkkel helyetesítem :D Műkörmöm van. És nem nem zavar ha a homok alá megy (van köröm kefe) Velem sem barátkoznak beszélgetnek. De nem is ezért járok le. Úgyis a gyerekkel ülök a homokózóban és nyakig földesek vagyunk. Mi felénk meg pont az elhanyagolt anyucik ülnek és szotyiznak a padon míg a gyereknek a taknya nyála csorog és a homokos kezecskéjével keni szét az arcán. Hm..... mindenhol más a szokás. Meg tudjátok én azt mondom hogy én tudtam miért szültem gyereket. Tudtam hogy a sminkre a ,megjelenésre mindig szakítok majd! időt...
2012. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! :-) Nagyjából velünk is így van ez.
2012. szept. 26. 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!