Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogyan öltöztök...

Anyukák! Ti hogyan öltöztök fel, ha leviszitek a gyereket a játszótérre? Miért néznek furcsán rám, ha én nem tréningben, és bő pólóban, elhanyagoltan megyek le?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, kilógok a sorból, ezért nem is szeretek a játszón lenni, csak a gyerek miatt "áldozom fel magam". A ottlévő anyukák többsége zsíros hajjal, ápolatlanul, elhanyagoltan jelennek meg. Így nem is igen barátkoznak velem, max az apukák, mert őket nem érdeklik a külsőségek. Persze nem a barátkozás, hanem a gyerkőc tartalmas időtöltése a motiváció, csak jó néha csevegni.

#gyerek #játszótér #elhanyagolt anyuka
2012. szept. 25. 10:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Már elnézést, de a kedves kérdező meg "leápolatlanozza" azokat, akik nem divatbemutatót tartanak a játszótéren. Igaza van az egyik válaszolónak, minden nézőpont kérdése és ha ő ápolatlannak és elhanyagoltnak tart a tréninggatyám miatt, akkor ő meg egy divatmajom.
2012. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
De még mindig nem kaptuk meg a választ, hogy miben is parádézik anyuka a játszón...
2012. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is van egy anyuka, aki magassarkúban és csini ruhában, hosszú lógós fülbevalóval tipeg a gyerek után. Persze a gyerek kénytelen egyedül játszani, mert anyuka nem megy bele a homokba és a mászókáról sem szedi le a gyereket. Labdába rúgni meg pláne nem. Attól, hogy farmerben meg szabadidő ruhában megyek le van fésűm és zsíros sem szokott lenni a hajam.
2012. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért nem barátkoznak veled, mert látszik rajtad, milyen rossz véleménnyel vagy róluk. Ne haragudj, de én sem szívesen beszélgetek olyannal, aki az alapján alkot rólam véleményt, hogy szerinte nem eléggé csinin járok játszótérre. A mi játszónkon is van egy-két nagyon csinos anyuka, akik divatosan, sminkelve jönnek le, soha senki nem nézett még rájuk furcsán, mer ők sem ápolatlanozzák le azt, aki nem keni ki magát a játszótérre.
2012. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
51%
Itt már mindenki kiváncsi az anyuka játszótéri öltözetére...:).Szerintem már le sem meri írni,hogy miben szokott lemenni..:D
2012. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenki túlreagálja ezt a dolgot. Mindenki úgy megy le, ahogy akar. Én sem megyek mackóban, mert nem szeretem, de ettől még minden játékban benne vagyok, nem féltem a farmeromat meg a csinibb pólómat. Nem estélyiben megyek, úgyhogy nem aggódom.

Kérdező, rólad pedig süt, hogy önbizalomhiányod van. Nagyon jól tudod, hogy nem ezért néznek ki az anyukák, senkit nem érdekel, hogy ki miben van. Legalábbis engem nagyon nem. Kérdező te megerősítésre vártál, hogy igen te vagy a bombázó, mások ápolatlan hajléktalanok hozzád képest...Talán szállj le a magas lóról és akkor beszélgetnek majd veled, ha nem 2 méterről tekintesz le a mackós pórnépre.

2012. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
50%
Utolsó válaszoló.Ez ütős volt,de tetszett...;)
2012. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
16-os válaszoló tényleg nagyon jól megfogalmazta!!!
2012. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%
Képet kérünk kedves kérdező :))) mutasd meg nekünk tréning nacis anyukáknak a tutit :D
2012. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem hittem, hogy ennyi rosszat kapok... de sebaj. Kedves válaszolók! Többségetek úgy írt nekem kritikus megjegyzést, hogy nem is ismer. Egyikőtök valóban beletalált az önbizalomhiány kérdésével. :-( Erre most döbbentem rá. Arra keresem a választ, hogy mindenki talált magának játszótársat, csak én és a kisfiam nem. Az öltözékemet illetően: kiskosztüm, vagy kizárólag szoknya, tűsarkú, harisnya, smink.... hát persze, ki gondolta volna? Naná hogy nem! Természetesen farmer, balerina, vagy egy kényelmes, de nőcis cipő, szűk felső. És nem szoktam sminkelni magam. A gyerkőc előtt se tettem.

Ahová pedig járunk, és lakunk ott előfordul az ápolatlanság (sűrűn lakott lakótelep, 14 emeletes panelek :-() az a fajta, amikor az anyuka csak és kizárólag a gyerkőcre koncentrál, gondolom. Ezért kerestem a magyarázatot, és kezdtem el nézni, hogy mi a különbség az oda lejáró gyerek+anyuka és köztünk. De abbahagyom, soha többet nem szólók meg senkit (ez sem az volt, csak észrevétel, életemben nem beszéltem ki még senkit). Biztos velem van a baj. Most aztán a föld alá tudnék süllyedni újra. Sebaj, ettől függetlenül vannak játszótársai a gyerekemnek, csak nem a játszótéren. Csak felnő így is....

2012. szept. 25. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!