Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg az éjszakákat?

Hogy oldjátok meg az éjszakákat?

Figyelt kérdés

Ha van egy 1,5-2 éves gyermeked és megszületik a kistesó, de a lakás nem olyan nagy, hogy külön szobába aludjanak, akkor nem ébreszti fel a kicsi a nagyot? Ez mekkora probléma? Hogy oldjátok meg? Veletek alszik a kicsi?

Ötletek, esetleg tapasztalatok?


2012. szept. 27. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a nagyobb 21 hónapos volt, amikor a kicsi megszületett. Mivel csak 2 szobánk van, ezért egyértelmű volt, hogy egy szobában fognak majd lakni. Az első 2 hónapban amikor még 3 óránként evett a pici, akkor a mi szobánkban aludt, utána összerendeztem a napirendjüket és a délutáni alvás már együtt volt a gyerekszobában. Amikor átaludta az estét ment a tesóhoz. Megszokják egymást, sokszor a pici sírt, a nagy meg békésen aludt. Szerintem az első időkben nincs más lehetőség, ahol kevés a szoba, és persze a nagyobbik is tudjon aludni.Most a harmadiknál is ugyanígy fogom csinálni.:)21 hetes kismama
2012. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Gratulálok a picurokhoz!

2012. szept. 27. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
mi nekunk egy szobank van.a nagy 2,5 eves es velunk alszink a kicsi 2 hetes lesz kedden,o a kisagyaban alszik.meg egyenlore felkel 3 orankent enni es a nagy is felebred es sir utanam,mindig aszt mondja h anya gyere visza mellem de altalaban megerti h megetetem a kicsit es azutan viszafekszem melle.a nagylanyunk nagyon jo alvo volt de amiota a kicsi megvan azota felebred a kicsi sirasara.konyu szulest.nem lesz egyszeru de valahogy tul eljuk.
2012. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy 23 hónapos lesz, a kicsi jövőhéten egy hónapos.

Közös szobát terveztünk, és re kellett jöjjek,hogy nálunk nem működik.:(:(

A nagy még mindig felébred a kicsire, és nem alszik vissza,csak ha a kicsi befejezte a szopit és kijöttem tőlük, reggelente elég zombi volt, főleg ha volt olyan éjszakánk,hogy a kicsi is kelt 3x.

Így 2 napja külön szobába raktuk őket, szerencsére van hely. A kicsi is jobban aludt, a nagy pedig egész éjszakadurmolt, este 9től reggel8ig fel sem ébredt:):)

De amikor 3kor klet alányom,már másodjára,akkor magunk közé vettem,de így meg apa nem tudott pihenni.

2012. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs a nem helyes irasert es az ekezetek miatt.utolso voltam.
2012. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Huha, akkor felköthetem a gatyót. :)

Nálunk nem tudom per pillanat megoldani a külön szobát.

Ha nem válik be az együtt alvás, akkor valamelyik porontynak majd velünk kell aludnia.

2012. szept. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!