Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell beadni végbélkúpot...

Hogyan kell beadni végbélkúpot egy babának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Benyomod a fenekébe.Ennyi.
2012. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mielőtt a fenekébe nyomnád a kúpot, picit a kúp végét bemártod a popsikrémbe, és a popsiját is bekenheted vékonyan, majd a lukra helyezed a kúpot, és lassan befelétolod. Ha jó lassú, akkor a baba nem fog sírni! Könnyebb ha nincs hűtőbe a kúp feltolás előtt!!
2012. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a 2. válaszírónak!
2012. szept. 27. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyi, mert enyém kinyomta többször is. Ha benyomtad, fogd össze a kis seggét, vagy tedd oda a hüvelykujjad, hogy ne tudja kinyomni. Ha pici a baba, félbe kell vágni és megfaragni a végét, hogy könnyebben bemenjen. Legalábbis mi így jártunk el 3 hós babánál lázcsillapító kúp beadásakor.
2012. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 27. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

1.vagyok

Miért ezt hogyan lehet jobban elmondani???Szerintem elég egyszerű dolog.

Egyszerűen benyomja a fenekébe,az meg egyértelmű hogy utána össze kell fogni a fenekét egy kis ideig hogy ne nyomja ki.

2012. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utánam szólónak. valóban, azt elfelejtettem leírni, hogy utána összefogtam minid a pici popsiját, nekünk nem volt elég, hogy a lukra tettem az újjam. Legalább pár percig, ha a baba bírja, legalább 4-5 percig
2012. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja pontozz ám csak le kérdező nyugodtan!!!

Ne is haragudj de buta kérdésre milyen választ vársz???

2012. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 alaszka ***** válasza:
Úgy ahogy már előttem írták...bekenőcsözni, a baba lábait nagyon felhajtani (mi ketten szoktuk), és én nem lassú, hanem gyors mozdulattal szoktam, mert ahogy a gyerekem megérzi hogy ott matatok, már tudja mi az, és rúg, meg kapálózik. Szóval fel a lábait, be a kúp, és rögtön elengedni a lyukat, és a popsiját szorítani össze, mert amikor ott tartottam az ujjam, olyankor rendszerint kinyomta többször is. És utána tedd le a lábait, mert ha fölfelé tartja, az is kifelé nyomja csak. A "kedves" válaszolónak írnám még, hogy nem kötelező ide írogatni...lehet hogy neked egyértelmű ez, de nem biztos hogy mindenkinek, ezért még nem kell a kérdezőt ilyen csúnyán leszólni. Amúgy meg ha lepontozott hagy tegye, hiszen a válaszod nem volt valami hasznos...
2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A végbélnyilásátt vastagon hideg krémmel bekenjük ,majd a kúpot is és simán nagyon lassan a fenekébe becsusztatjuk.

Utána mikor félig bent van a kúp a erőse benyomjuk.

NEM fáj neki

vagy ha akkarjuk négybe is vághatjuk a kupott.

2013. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!