Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek milyen gyakran...

Anyukák! Nektek milyen gyakran csuklik a babátok és mennyi idős? Tüsszögni szokott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 1 hónapos, napi 2-3x csuklik. Megfigyeltem hogy olyankor, amikor büfizne,de valahogy félresikerül és ebből lesz a csuklás :)

Tüsszenteni is szokott napi 3-4x, pedig nincs megfázva. Szerintem ez normális .


Neked?

2012. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Nekem 7 hetes és 3 napos a kislányom, ő is sokat csuklik és tüsszög. Napi 2-3-szor csuklik ő is, általában felkelés után és, amikor tisztába teszem, szerintem olyankor kicsit fázik. Tüsszögni is szokott párszor egy nap, de ő sincs megfázva, de ezek szerint akkor ez normális.
2012. szept. 27. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen pici babák akkor csuklanak ha fáznak.
2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naponta csuklik evès utàn àltalában. Még a pocakban is csuklott ès azòta is :) Tüsszögni is naponta szokott. 10hònapos
2012. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen csuklik,de nem akkor amikor fázik,pontosabban nem csak akkor.43 fokban szültem,júliusban,kb 30 fok volt a szobában,és minden baba csuklott büfi után.teljesen normális,rekeszizmuk nem olyan erős még.tüsszögni azért tüsszögnek mert bele megy a por az orrukba és ők így "fújják ki":-)
2012. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emlekszem hogy be voltam panikolva, hogy az egy napos babam megfazott es tusszog.:) Pedig csak tisztitotta az orrat. Csuklani mar a pocakban is sokszor csuklott. Kedden lesz egy eves es a mai napig min.egyszer csuklik. Olyan nap nincs, hogy ne csuklana.:)
2012. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!