Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba illik-e vinni...

Babalátogatóba illik-e vinni saját készítésű ajándékot? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Saját kézzel készített üvegfestményre gondoltam A/4-es méretben. Reich Károly (mesekönyveket illusztrált) egyik rajzát adaptálnám. Kezdjek bele, vagy halva született ötlet? Inkább a snassz, megszokott ajándékot vigyem? (pelus, törlő, anyának csoki)

2012. szept. 28. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Én örülnék, legalább valami maradandó. Ha tényleg mindenük megvan. Kövezzetek meg, én nem szerettem pelenkát kapni, mert tuti mindig olyat hoztak, amit nem szerettünk, volt olyan, amit alig vártam, hogy elfogyjon, de pl. az anyósom azt látta, hogy ott van, és jól bevásárolt belőle. Én biztos, hogy eltenném az üvegfestményt, a gyerekeimnek van kis emlékes doboza, abba gyűjtjük a maradandó dolgokat, meg amihez valamilyen emlék fűződik.
2012. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Babalátogatásnál az 'ajándék' célja leginkább, hogy kis segítséget nyújts a szülőknek pelenkával ,popsitörlővel, ruhával stb. Ezért is szoktuk megkérdezni az anyukát, hogy mire van szükségük, hogy pelusból milyen márkát használnak.


Ha te úgy ítéled meg, hogy ilyenre nincs szükségük, akkor a házi készítésű ajándék jó ötlet.

2012. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A pleus meg a popsitörlő szerintem is nagyon elcsépelt már... Én pl nagyon örültem volna neki, ha egy olyan takarót kapok, ami egyedileg csak a fiamnak lett készítve. Ezzel szerintem sokkal nagyobb örömet okozhatsz, mint a pelenkával, vagy az üvegfestménnyel.
2012. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, még nem mentél el a dm-be snassz ajándékot venni.

Én is nagyon örültem volna egy olyan ajándéknak, amit te szándékozol adni. Lehet, hogy nincs adott pillanatban helye, de hidd el, fognak neki csinálni. :-) Látszik rajta, hogy a lelkedet beleadtad, szívvel készítetted, csak az Ő Babájuknak, és nem a legegyszerűbb megoldást választottad. Vannak családok, elég sokan, ahol tényleg a pelus a jó ajándék, de ha ők jól állnak anyagilag, maradnék ennél az ötletnél! Jó munkát. :-)

2012. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
en is nagyon orultem volna egy egyedi ajandeknak, es olyat csinalj ami teged tukroz, ha te az uvegfestmenyek kesziteseben vagy ugyes, akkor miert ne. Kesobb a te ajandekodra emlekezni fognak, a tobbire biztos vagyok hogy nem. En se tudom kitol melyik pulcsit kaptuk
2012. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nagyon kedves ötlet és maradandó!

Én nem vagyok túl gazdag,szóval örültem pelenkának stb. de nagy örömet szereztek volna egy ilyen ,igazán személyes ajándékkal!!!

Úgy érezném,hogy ,amig készitették a gyerekem járt a gondolataikban...szeretet és törődés..ezek a gondolatok jutnak az eszembe erről:)


De!Ha Te úgy nyugodtabb lennél oszd meg...vegyél valami hétköznapi használati "dolgot" is:)a saját készítésű mellé!

2012. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Mégiscsak elkészítem, lefényképezem, feltöltöm ide, és ha nem arat sikert, akkor felrakom az én gyerekem szobájába, ha sikert arat, akkor pedig az lesz az ajándék! :-)
2012. szept. 29. 07:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ha tenyleg megvan mindenuk,akkor nagyon jo ajandek.Akik hozzam jottek latogatni legtobbuk ruhacskakat hoztak,ami nekunk amugy is rengeteg volt.Igy persze orultem annak is de ha mar valaki valami mast hozott,pl csorospoharat,fejlesztojatekot,takarot,annak megjobban.En a te ajandekodnak is nagyon orulnek es ha valami babas kep,marmint ugyertem nem komoly festmeny,de a kerdesedbol ugyertem hogy nem az, en kitennem a szobajaba,szerintem nagyon jo ajandek.
2012. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja es toltsd fel ha kesz van en kivancsi vagyok ra:)Jo munkat
2012. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!