Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok olyan lenni mint a...

Nem tudok olyan lenni mint a többi környékbeli anyuka, egyedül vagyok ezzel? Ennyire különc lennék?

Figyelt kérdés
Lassan egy éves a babám, játszótérre fogunk járni. Egy anyukát régebbről ismerek, és mikor találkoztunk a többivel, meglepődve tapasztaltam, hogy itt mindenki mindenkivel jóban van, sőt összejárnak stb. Kissé lehangolt lettem, mert ahogy magamat ismerem, sosem fogok ilyen szoros kapcsolatot tartani egyikkel sem :-( De attól tartok, így kiközösítenek minket, ami inkább a kisfiam miatt okoz nekem fájdalmat. Minden lakótelepen kialakul ilyen anyukás közösség?
2009. aug. 3. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanígy vagyok, mint te kedves kérdező.Szeptemberben költöztunk a bérházba, decemberben szültem.Most már elég nagy a babó, mehetnénk világgá, csakhogy se játszótér a közelben, az itteni anyukák meg olyan zárt közösséget alkotnak, hogy már annak is örülök, ha visszaköszönnek.Pedig vannak itt még terhesek, lányommal egyidős babókés még óvis korúak is,de nem akarnak nyitni felénk, én meg meguntam a kedveskedést..
2009. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát én is kilógok,de vhogy nekem fura amikor a gyerekek minden-mindenkié alapon mindent használnak,lerohanják egymást,egymás kajáját-innivalóját benyomják stb..


nem különülök el,de nem is megyek oda direktben.. persze a fiamat nem húzom el,de a kajatémát nem engedem neki,meg azt se h pl egy 4éves üljön rá a kisbringájára/ennél az esetnél simán lebunkóztak,és közölték h ez játszótér itt minden közös.. nem vagyok sz**rágó,de a bringája többfunkciós,3éves korig való,és úgy dobta össze a család a 16000-et amibe került/szóval nem örülnék ha egy tehén kölyök összetörné.. meg sajna vannaknagyon erőszakos gyerekek-volt aki odajött a kisfiamhoz aki másfél éves,és "közölte" vele a homokozójátékára h: na most már én jövök!!! még jó h nem tépte ki a kezéből,le is ütöttem volna..


szóval nehéz,de aki normális,azzal szívesen dumcsizom,csak ez ritka-sajnos

2009. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!