Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit hagytam ki? help és sos!

Mit hagytam ki? help és sos!

Figyelt kérdés

sztem mindent megvettem összekészítettem,de.. ha van ötlet h még mit vegyek-vigyek,megírnátok? progis császár jövő héten


ruhák,bútorok,játékok,dekor megvan. mellszívó,tejtároló,piperék,melltartó betét,pelus,popsitörlő és ami még az ápoláshoz kell, éjjeli fény,szopipárna,ágynemű,babakocsi,táska,lábzsák,anorák stb,hordozó,haskötő,kiskanál,lázmérő,hajkefe,elfordulás-gátló,fehérneműk..


hirtelen ezek jutottak eszembe,de várok minden ötletet!!!


2012. okt. 1. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

- Fásli a császár utánra mindkét vádlidra (nem mondták a kórházban, hogy fog kelleni?)

- eldobható bugyi a kórházba és akár otthonra is a nagyméretű betét pontos tartására

2012. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már írtam neked de eszembe jutott még valami: leggings-t vittem be,azt hodtam hálóing alá....fogta a bugyit is stb.
2012. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!