Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óraátállítás miatt változtatto...

Óraátállítás miatt változtattok valamit gyermeketek napirendjében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai még, csak eszembe jutott. 1,5 éves, tavaly még nem okozott "gondot", de most már azért elég pontos a napirendünk, amit fel tud borítani az átállítás.
2012. okt. 3. 14:56
1 2
 11/12 nihilistahedonista ***** válasza:

Nyilván senki nem akarja a gyerekét kipeckelt szemekkel ébren tartani, viszont reggel 5kor kelni, (ez mondjuk extrém) vagy 6kor, ez pszichésen is fáradtabbá teheti az embert. A tudat, hogy 6kor kelni kel. Sőt, 6kor kelsz, de a legritkább esetben fekszel 7kor...ennyire azért jó összecsiszolni a baba és a mama alvását, független attól, hogy mindkettő otthon van, és nem jár dolgozni.


Kedves kérdező, nekem első babám, 6 hónapos, fingom sincs hogy fogom csinálni, valószínűleg ráhagyom, de ha picit lehet irányítani akkor megpróbálom kihúzni a fekvést. Kevés esélyem van rá, mert hamar fárad, és utálom húzni halasztani az esti rutinját.

2012. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gabriella83 ***** válasza:
Igen elozo enis igy vagyok, rossz az esti rutint szethuzni!! En irtam hogy 5re csuszott az ebredes,azota szerencsere viszaallt 7.30-8.00-ra pedig az esteket nem huztam kesobbre mert nem birta.
2012. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!