Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vállalnátok még egy...

Ti mikor vállalnátok még egy babát?

Figyelt kérdés
Márciúsba leszünk 1évesek szeretnénk kis tesót de nem tudjuk mikor érkezzen...nektek mikor jött a kistesó?
2012. okt. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első gyermekem jelenleg 22 hónapos, a második 3 hetes. Nem egyszerű az élet, van, hogy egyszerre ordítanak, viszont azt mondták nekem, hogy 2 év körüli korkülönbség jó a gyerekeknek.
2012. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

alig várom hogy őt megszüljem és belevághassunk a következőbe! :) bár lehet,hogy szülés után már nem ezt fogom mondani! XD

15hkm

2012. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
JAJJ :) utólsón jót mosolzogtam, én is így vtam vele, de mivel ilyen extra sírós kisfiam lett, megőőőrülnék még egyel:( mi olyan 3-4 év korkülönbséget szeretnénk.
2012. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislányom és kisfiam között 25 hónap van, a lánykám 2,5 éves a kisfiú 5 hónapos.
2012. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 3 év korkülönbséget tervezünk, állítólag egészségügyi szempontból ennyi az ideális. Meg úgy gondolom, ha az első óvodába megy, valamivel könnyebb lesz a kicsivel, hogy nem lesz kettő mindig itthon egyszerre.
2012. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk még pici a baba, de kb. 4 év múlva tervezzük a következőt. Több oka van: anyagi, munkahely, nehéz szülés.

Tesóméknál most jön a kistesó, 20 hónap lesz a 2 gyerek között. Nem irigylem őket, mert ez nehezebb terhesség, most is bent van a kórházba, apát alig akarják elengedni a munkahelyről, mert más nincs aki a naggyal lenne, aki hisztis korszakát éli és nagyon agresszív más gyerekekkel.

2012. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 ev korkulonbseget szeretnénk.
2012. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3-4 év különbség lesz. Eredetileg is így terveztük, de az első pár hét a fiammal sokkal nehezebb volt mint azt gondoltam. Így még biztosabbá vált számomra, hogy kell egy kis idő a másodikra. Nekem a szülők messze vannak, és nem tudom csak úgy másra rábízni a fiamat, ahogy az előttem szólok is mondták talán ha óvodás lesz akkor könnyebb lesz, ráadásul a férjem rengeteget dolgozik így őt sem szívesen engedik el:(((Sajnos ilyen világban élünk.
2012. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4 éves mult a kisfiam,és 11 hetes a csajszikam,nagyon jó testvér a kisfiam folyton ölelgeti,puszilgatja ha megkérem ringatja a hordozóban,tök édi!
2012. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sajna nem sikerült a kistesó,de mi 1,5 évet szerettünk volna.
2012. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!