Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám nem alszik...

3 hónapos babám nem alszik nappal rendesen, ez mindenre kihat, ráadásul hajnalban sem alszunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hónapos, hasfájós volt nagyon. Az ordítások múlóban vannak, viszont megmaradt a hajnali erőlködés, amitől nem alszunk reggelig. Este fél8 - 8 körül alszik el, fél3-fél4 között ébred, megetetem és lerakom, néhány perc múlva felébred, erőlködik. tehát, éjszaka van, hogy csak 7 órát alszik. Nappal 30 perceket. :( Emiatt sokszor nagoyn nyűgös, és belealszik a szopizásba is, van, hogy egy órát szoptatom, van, hogy "három" ciciből. El vagyok keseredve, és zombi vagyok, mert sem éjjel, sem napközben nem tudok pihenni. A hajnali erőlködést kinövi??? Segítsetek!!!

#3 hónapos #hajnali hasfájás
2012. okt. 5. 07:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

08:51-nek:

ha mindenért sír, nem tudok mit tenni? Dehogynem! Vígasztalom! Átölelem, beszélek hozzá, éreztetem vele, hogy ott vagyok mellette. A hasfájásnál sem tudtam mit tenni (minden csodaszert kipróbáltunk!), csak Vele voltam, fogtam a kezét, szorította az ujjamat, együtt sírtam vele, öleltem, melegítettem a testemmel... Szerintem ez mind nagyon fontos! A védőnőm ott vágta el magát, mikor az első találkozáskor sírt a kisfiam és közölte, hogy mivel minden igénye ki van elégítve, hagyjam, hadd sírjon, úgysem tudunk mit tenni...

2012. okt. 5. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!