Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én leszek ideges attól...

Csak én leszek ideges attól ha anyukák a neten produkcióztatják a gyereket, fotózzák kiírják hogy már forog beszél ül áll sétál iszonyú korai időpontban?

Figyelt kérdés
Múlik ezen valami? Mit igazolnak ezzel? Lehet ebből bármire következtetni? Ettől lesz a gyerek sikeres vagy ebből látszik milyen fantasztikus anyák? Arra gondolok hogy alighogy csinálja a gyerek vagy pl. egyszer véletlen megcsinálta már teszik is ki és várják a sok bókot(?)és nem a családdal osztják meg hanem az összes létező ismerőssel.
2012. okt. 8. 10:12
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
És mégis hogy a túróba ne nézzem meg? :D Mikor ott van az oldalamon? Nem nekem a feladatom hogy megválogassam kivel mit osztok meg, hanem a megosztóé.
2012. okt. 8. 10:27
 12/44 anonim ***** válasza:
27%
Publikálni mindent lehet,csak mértékkel,ezek már elég gyakran tul lépik a határt,szerintem...és mikor a 4D-s képeket töltik fel a magzatról,az egy kicsit sok
2012. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Részben megérthető,nekem is van rokonom vagy barátnőm akivel félévente egyszer találkozok,vagy külföldön él,stb...és kivancsi vagyok rá,de üzenetben is elküldheti-egyszóval máshogyan is megoldható a dolog.Nem kell mindenképpen dicsekedni és a gyereket publikálni,mert nem oda való
2012. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Jellemzően azért sztem sokan azért teszik ki a képeket mert széthúzódtak a családok . férj kint dolgozik, mamáktól többszáz km távol laknak a fiatalok.. barátok is kivándoroltak.


mindenki büszke a gyerekére , mindenkinek a sajátja a legszebb csak ahányan vagyunk annyira másképp fogjuk fel , kezeljük ezt a tényt .

Azt látom inkább bajnak hogy aki "várja a bókot" mert nem kötelező lájkolni . persze illik de akkor mit csinál ha nem kap lájkot??? ugyanúgy rakja föl továbbra is szvl. nem azért teszi fel. Hagyni kell az ilyen anyukát ki fogja nőni .

2012. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Meg főleg így "versenyszerűen" inkább ez a baj.
2012. okt. 8. 10:33
 16/44 anonim ***** válasza:
57%
10.30. - majdnem ugyanazt írtuk . a félévente talizás meg a munkába temetkező gyermektelen rokonok barátok kedvéért is . de nem szabad tényleg túlzásba esni.
2012. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Ki fogja nőni ezen jót nevettem, egyébként valahol igaz mert később amikor már munkába áll nem ér rá ennyit osztogatni.

De egyébként van nem egy olyan ismerősöm is aki 3.gyerekkel van otthon most már zsinórban 8 éve (ez nem baj még mielőtt belekötnének) és mindhárom gyereke fantasztikus és korán csinál mindent és még a nagyobbakról is megosztogat fantasztikus dolgokat ( 4 éves és olvas) mindeközben a 2 évese épp neki segít takarítani(??) a legkisebbje meg 4 hetes és már tartja a fejét. Tehát még megsokszorozódik a produkciók száma és minden gyereknek "muszáj" valami eseményt feltenni hogy látsszon, nekik mind a három tökéletes gyerek.

2012. okt. 8. 10:36
 18/44 anonim ***** válasza:
Hát igen, meg azt is bírom, mikor valaki felrak egy rakás képet, hogy neki milyen tökéletes a házassága, meg turbékolnak, mint a galambok, otthon meg nem bírnak egy légtérben meglenni.
2012. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

no igen . ez már csak azért is igaz mert ha 3 gyereke van akkor arányosan mindháromról illő kitenni valami hírt .


még a végén azt hiszik a rokonok hogy nem szeretik . ebbe már én is beleestem sajnos de okosan értelmesen meg lehet magyarázni hogy mizu.


nálunk produkcióztatás nincs a legtöbb jópofa dolog véletlen és nincs kéznél kamera v. fképező. szv. el tudom képzelni ahogy anyuka mint egy mesterlövész áll mozdulatlan bekapcsolt géppel mert irtó ritka pillanatokat kapnak el ha a féléves babát állni látják.

ez már valóban nonszensz . túlzó.


én voltam a "kinövős"

2012. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit a másik oldalról az elejétől:

Én UH képet 2x tettem fel,egy 12 hetest -nagyon örültünk ,büszkék vagyunk és az első kép.Ezzel jelentettük be a

családon kívüli körnek a babát.

Pocakos kép sem sok került fel , csak ünnepek alkalmával készültek.De szép emlékek.

Születése után töltögetem kórháziakat de nem sokat és nem ugyanolyanokat.

Aztán ahogy cseperedett időnként.

A rokonság távolabb él , van aki csak 80 km nagyszülők, de keresztszülők több ezer kmre,és őket érdekli mi van velünk.

Amúgy fotós vagyok,nem hétköznapi szétpacázott fotókat töltögetek.Én akkor leszek ideges ha igénytelen képeket látok ,mert nem igaz hogy nem lehet arra odafigyelni ha már a gyerekről készül egy kép hogy nagyapa alsógatyában ne legyen a háttérben kilógó herékkel,pl. Mert csak addig lát amíg a gyerek van.

Szóval én minden esemény után töltöm fel a képeimet egy mappába-egyrészt nekem kell a napvégén hogy "feldolgozzam" .,másrészt nagyon várják.

A mappát megosztom,viszont kiemelni csak párat ,a legkedvesebbeket szoktam. Így akit érdekel végig nézi.Szerintem senkit nem zavarok ezzel.

2012. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!