Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én leszek ideges attól...

Csak én leszek ideges attól ha anyukák a neten produkcióztatják a gyereket, fotózzák kiírják hogy már forog beszél ül áll sétál iszonyú korai időpontban?

Figyelt kérdés
Múlik ezen valami? Mit igazolnak ezzel? Lehet ebből bármire következtetni? Ettől lesz a gyerek sikeres vagy ebből látszik milyen fantasztikus anyák? Arra gondolok hogy alighogy csinálja a gyerek vagy pl. egyszer véletlen megcsinálta már teszik is ki és várják a sok bókot(?)és nem a családdal osztják meg hanem az összes létező ismerőssel.
2012. okt. 8. 10:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
..ja és nem szűröm mert ugyan úgy vannak a barátaim között akiknek szánom és a sporttársaim közt is.
2012. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Na igen vagy ez is egy jó megoldás amit az utolsó kedves válaszoló ír hogy mappát osztasz meg akit érdekel, majd belemászik. Csak az a gond hogy ezek az emberek azt akarják hogy minél többen "elájuljanak" a csemeték nagyszerűségén és nem a valóban érdeklődő családtagoknak akarják megmutatni hogyan fejlődik a gyerek.

A kép minőségével is egyetértek ( a nagypapa kilógó heréjén meg borultam :DDD ).

Ez hogy mind a három gyerekről kell képet tenni mert jaj majd azt hiszik valamelyiket kevésbé szeretem hát ez meg nagyon nagy butaság ha valaki így gondolja tényleg ez határozná meg a szeretet "mértékét" melyik kölökről hány kép van a közösségi oldalon?Elég gáz aki ezt így patika mérlegen méregeti,.

2012. okt. 8. 10:49
 23/44 anonim ***** válasza:

hát igen hogy a kicsiről van sok a nagy ovisról meg nincs. hát könyörgöm ovis! nem itthon ül. szv én is butaságnak vettem és lehütöttem a kedves rokont hogy jaj ne gondolja már hogy mert mucikáról van 2 kép jucikát már nem is szeretik . az a buta aki ezt gondolja.


a herés tényleg jó volt :D

2012. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló vagyok, azért nem kell nekem esni Kérdező, nem bántottalak. Szóval engem tényleg nem zavar ez, vannak ennél sokkal nagyobb bajok az életben. Ha egy kép nem érdekel, nem kattintok rá és nem nézem meg. El is lehet görgetni, ez azért annyira nem megterhelő. Másnak lehet a Te más témájú képeid fárasztóak, ezt soha nem tudhatod. Nyugodtan pontozz le újra.
2012. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Igen értem, én is arra írtam hogy rossz lehet annak aki így él hogy ezen kell aggódjon , hogy "megszólják" ha nem 5 öt tesz marikáról meg 5öt erzsikéről. :(
2012. okt. 8. 10:54
 26/44 A kérdező kommentje:
Bocsi, ÉN NEM pontoztam le senkit...és nem estem neked, csak kérdeztem hogy szerinted hogy kerüljem el a képeket ha megnyitom az oldalt és ott van egyesével megosztva 25 darab? Tényleg érdeklődésből kérdeztem.
2012. okt. 8. 10:55
 27/44 anonim ***** válasza:
44%

Képzeljétek..én felraktam!ÉS???Mi van?Annak akit érdekelt, sőt akik közel állnak hozzám kérték is.Hírfolyamról le lehet tiltani embereket, akkor miért nem teszitek?Szerintem ezen kiakadni, ugyan olyan gáz, mint szerintetek ezt csinálni!

Ez nem versengés, de az ember büszke igen...És ha speciel valakit nem érdekel az tovább görgeti az egeret..pont.

2012. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
63%
Szia, ha valami új dolgot csinálnak a gyerekeim én is felteszek képet vagy videót.Ez nem versengés, vagánykodás, nem múlik rajta semmi, nem igazol semmit, nem vagyok ettől fantasztikus anya, csupán csak annyi, hogy NAGYON BÜSZKE VAGYOK A GYEREKEIMRE! Akinek nem tetszik ne nézze meg.Sajnos nekem messze laknak a családtagjaim, eléggé szétszóródtunk, ezért személyesen ritkán találkozunk, pont azért osztom meg a közösségi oldalon.Nekem egyik gyerekem sem csinált semmit nagyon korai időben, normál ütemben fejlődött mind a kettő!Egyébként meg tényleg vannak olyan babák akik hamarabb fejlődnek mint az átlag....ha szülő vagy akkor ezt tudnod kellene, ha meg nem vagy még szülő nem kellene olyan dolgokról véleményt mondanod amit még nem is tapasztaltál....Nem lehet hogy csak az irigység szól belőled kedves kérdező? :)Amúgy meg ez elég buta kérdés, jobb lett volna ha kipletykázod ezt a témát a barátaiddal....
2012. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
és igen ebben igazad van hogy vannak nagyobb bajok is az életben, de nem mindig a legsúlyosabb legnagyobb borzalmakról és szörnyűségekről szeretek "beszélgetni". Néha jó másról is.
2012. okt. 8. 10:56
 30/44 A kérdező kommentje:
28 as miért lett volna jobb ha "kipletykázom" a barátaimmal? Te mondom meg hogy ide ki mit írhat ki és miért? És hogy mi lett volna a jobb? Mert ezt akkor jópár kérdéshez kiírhatod hogy inkább beszélje meg az illető akivel akarja de ne írja ide ki. Igen van gyerekem, (mint írtam is korábban, sajnálom hogy nem olvastad az előzményeket) és erre nem irigykedek köszi amiket mások csinálnak:)
2012. okt. 8. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!