Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra nyertétek vissza az...

Mikorra nyertétek vissza az alakotokat a szülés után?

Figyelt kérdés
A lányommal 21kgot híztam és 1 éves volt mikor újra a régi lettem, pedig anyósom mindig mondta hogy soha nem nyerik vissza az alakjukat az anyukák. Most a kisfiam pont 6 hónapos és jó rám a 36-os farmerem megint:) pedig most mindenki akit ismerek állította hogy 2 gyerek után nem lehet visszafogyni.
2012. okt. 9. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rajtam a terhesség előtt volt kb. 10-12 kg súlyfelesleg és sajnos hasra hízó típus vagyok. Amikor a császáros szülés után 5 nappal hazajöttem a kórházból, akkor 1 kg volt rajtam az induló súlyhoz képest. Amikor a gyerek két hetes lett már ugyanannyi volt a súlyom, mint a terhesség előtt. Gyakorlatilag 2 héttel a szülés után ugyanúgy néztem ki, mint előtte, csak ez nem jelenti azt, hogy csinos lennék. Előtte sem voltam az és most sem.
2012. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom, a mérleg kevesebbe nyom de a gatyák nem jönnek rám :-(

Megváltozott az alakom, a csípőm, a mellem.


Szóval vissza is nyertem meg nem is :-)

2012. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem jobb alakom van, mint a szülés előtt!

"Erős" testalkatom volt, mikor kezdtem a terhességem. 15 kg-mot hìztam a terhesség alatt, szülés utàn 5 kg maradt rajtam. 2 hónap alatt visszanyertem az eredeti súlyom + azóta fogytam 10 kg-mot.

2012. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most 13 hónapos a lányom és vékonyabb vagyok, mint szülés előtt.

65 kg voltam szülés előtt, 79 kilóval mentem szülni, 73 kilóval jöttem ki a kórházból. Utána újabb 5 kiló könnyen leolvadt. Aztán a többi szép fokozatosan.

Most 57 kg vagyok.

2012. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vékony alkat vagyok. A terhesség alatt 9 kg-ot híztam, szülés után 1 héttel már senki nem mondta volna meg, hogy szültem (4 kg-os gyereket). A csípőm szerintem nem teljesen ment vissza, de minden nadrágom rám jön. Mindenki azzal jön, hogy egyek már, mert nagyon vékony vagyok. Kevesebb kg vagyok, mint a terhesség előtt. Pedig eszek én, de a 8, 5 kg-os 4 hósam sokat cipelteti magát :-)
2012. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!