Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kimerültem idegileg!...

Teljesen kimerültem idegileg! Ma nagyon lekiabáltam a picimet! (7hónapos) Szégyellem magam! Szerintetek is szörnyű vagyok? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy szörnyű, csak kimerült. Beszélj a pároddal, hogy mi van veled. Ha teheted, akkor bízd rá a nagyszülőkre vagy ismerősre egy pár órára a babát és kapcsolódj ki. Hidd el, hogy ettől még nem leszel rossz szülő. Ha nem pihensz, akkor teljesen be fogsz csavarodni és az minden kapcsolatodra rá fog menni.
2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én amikor már nagyon kész voltam akkor gyorsan átmentem egy másik helyiségbe, vettem jó pár mély levegőt és hatalmas mosollyal újult erővel vissza mentem hozzá és nyugodtabban ugrottam neki újra a dolgoknak.
2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mindenkinél elszakad egyszer-egyszer a cérna, nálam is szokott...például tegnap, nagyon hisztis volt (6,5 hónapos), fél órát üvöltött bármit csináltam, úgyhogy ember legyen a talpán, aki ilyenkor nem akad ki. Persze el is aludt rögtön... :(
2012. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt a kiváltó ok de ha lehet hagyd egy pár órára a csepp babát és mozdulj ki szedj gesztenyét sétálj . menj fodrászhoz igyál kávét a csajokkal.


kapcsolódj ki és ne kiabálj a babáddal Ő semmiről se tehet.

Nem vagy szörnyü bárkivel megeshet hogy rossz napja van de nem szabad hogy rajta csattanjon az ostor .

2012. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Óóó .. hányszor volt olyan, hogy kiugrottam volna az ablakon..

Most se piskóta a lányom (15 hósan), de régebben borzasztó volt. Főleg a szepa alatt.


Még csak most megyünk a dackorszakba. Már most nem hajlandó sok mindenre.

Nálam a hideg víz vált be, akkor rájön, hogy talán nem minden úgy van, ahogy ő szeretné. De nyilván ezt télen majd (amikor ténylegesen a dackorszakban leszünk) nem lehet az utcán alkalmazni, mert lefagy az arca..


Egyébként én általában "levegőnek" szoktam nézni. Csúnya dolog, de nálunk még ez is bejön. Percek alatt abbahagyja az örjöngést.


Ahogy nőni fog a gyermeked, úgy fogod megtanulni ésa kitapasztalni azt, ami nálatok bejön. Türelem, mindjárt vége az első 1 évnek! Utána picit könnyebb lesz.

2012. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy szörnyű. MIndenkivel előfordul.


De, ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz, kérdezd meg magadtól: miért is haragszom? Elvárható tőle, hogy ezt tudja/megtegye?

Meglátod, sokszor rögtön elpárolog majd a haragod, amit az okoz, hogy olyat vársz el, ami nem reális.

PErsze, ez csak tanács. Sokszor segít, de az élet azért nem laborban írt kézikönyv :D

2012. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem rajta kéne levezetnem, de jó pár dolog összejött mostanában és ő is elég nyűgös és még beteg is... Teljesen ko az agyam! Nagymamához nem tudom vinni messze van anyukám, az egyik kiakadásom pedig az anyósom miatt is van... Szóval nem is tudom mi a megoldás... Szegény ahogy lekiabáltam sírt 1 picit és ki is dőlt aludni! Annyira szégyenlem, h nem tudtam/tudom kontrollálni az adott érzéseimet! Remélem ma kipihenem magam és ma összeszedem magam... Nem szeretném, ha ez megtörténne máskor is! Annyira félek, h kihat rá, és biztos kihat, hisze nem aludt volna el! Egyem a szívét 1órát volt ébren, és már ki is dőlt, h anya kiakadt! Egyszerűen nem gondoltam volna soha, h az anyaság ennyire nehéz dolog... Pedig én annyira vágytam rá és a világon mindennél jobban szeretem őt! De amikor én is padlón vagyok, akkor még nehezebb megértenem, h ha sír és még az okát se tudom, mert semmi nem jó neki! Köszönöm a soraitokat!
2012. okt. 11. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ordítsál, csak ne vele.

Menj át egy másik szobába, és csukd magadra az ajtót pár percre,és higgadj le.

Én volt,hogy letoltam egy negyedes páleszt. 2.5 centet úgy értem. Vagy hogy írják, nem vagyok nagy ívó. Szóval egy felesnek a felét na, és attól kisimultak az idegeim.

Azóta is tartok idegvész esetére.

Kitartás, mindennek vége van egyszer tudod :)

2012. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van egy 3és fél évesem meg gy 6 hónaposom. mindkettő beteg a férjem még 7végén is dolgozik a nagyszülők nullák semmi segítségem. Sajna minden a nagyon csattan:(

Én minden este megiszom a whiskeymet meg elszívom a cigimet /nem szoptatok/ így élem túl a napokat. Az idegtől sajna mindig hasmenésem van lassan már úgy nézek ki mint egy anorexiás. Én már nem kiabálok egy ideje mert totál befordultam, addig jó míg tudsz kiabálni.

2012. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

De miért kiabáltál rá?

Nyugodtan lepontozhattok meg elmondhattok mindennek, de én képtelen lennék ilyesmire. Az én babám is éppen 7 hónapos. Nem volt könnyű az életünk mostanában, tényleg, ha elmesélném sokan rájönnétek szerintem, hogy örülhettek, hogy nektek csak annyi problémátok van, hogy nem vagytok jóban az anyóssal, beteg a baba stb.

Sokszor vagyok feszült, de képtelen lennék ezt a babámon levezetni. Van, hogy a férjemnek ordítom le a fejét, az sem szép dolog, de egy pár hónapos babával üvöltözni... hát nekem ez nem fér bele.

2012. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!