Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposan tranbulin? Mi a...

14 hónaposan tranbulin? Mi a véleményetek? Nektek mikor volt a leg korábbi időpont?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az én fiam is 14 hós,de még nem volt tranbulinon.De nem azért mert annyira féltem hanem azért mert még nem volt lehetőségünk kipróbálni.Szerintem te látod,hogy mennyire stabilan megy,és tartja az egyensúlyát a gyerkőcöd.DE!Arra figyelj,hogy mindenképpen fogjad,és ne legyen más rajta főleg nagyobb gyerekek.A barátnőmnek a 2 éves lányának így tört el a lába,hogy sok volt a nagy és ugráltak ezerrel!Úgy hogy nagyon óvatosan!
2009. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi idősen én nem javasolnám neki, az inkább olyan 3 4 éves gyereknek való. Van nagyon sok fajta ugrálóvár ami szerintem megfelelő lenne neki. Abból is van kisebb nagyobb és némelyik nem olyan drága.
2009. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A fiam 2 éves szülinapjára kapta,csak pár hónapra el lett téve a baba miatt. De most már kéri a fiam és azért érdekelt volna,hogy kinek mikor lett véve.

A miénk az nagy 140 cm-es és nem történt még semmi baj.Pl. 90-100 centisen még véletlenül sem ajánlanék 3-4 évesnek mert tuti hogy leesik.

2009. aug. 7. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vedd elő. Otthon teljesen más, mint több gyerek között. Ha már biztosan jár, akkor szeretni fogja. Eleinte úgysem tud rajta ugrálni, viszont az agya fejlődése szempontjából jót fog tenni, hogy bizonytalan talajon is kipróbálja magát. Meg mást is lehet játszani egy trambulinon: pl. a lányom rengeteg üveggolyót rakott rá és élvezte, hogy oda gurul a sok golyó, ahol lenyomja a trambulint ( TAPASZTALATSZERZÉS!) Persze ezt csak akkor lehet kipróbálni, ha biztosan nem eszi meg a golyókat! Sokszor csak ráfeküdt és így nézte a mesét, közben picit rugóztatta magát.Ugrálás után ez volt a pihenés..
2009. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!