Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen kevesen vagyunk, akik...

Ilyen kevesen vagyunk, akik csak szoptatunk?

Figyelt kérdés
El vagyok csodálkozva,mert akikkel szültem,meg akiket ismerek most kisbabás anyukákat,már csak ketten szoptatunk.Most 5 hós a lányom,vannak akik még kizárólag szoptatnak?
2012. okt. 15. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én!!! 5 hós a kisfiam:)
2012. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 5,5 hós koráig csak szoptattam a lányom, után kezdtünk kóstoltatni, de még nem kiváltani, csak ízlelgetni.

Az ikreknél 1 hónap után nem volt elég a tejem mindkettőnek, az egyik nem bírta a tápit, ő csak anytejes volt másik kapta a maradék anyatejet és a tápit. Őket 4 hósan kezdtem kóstoltatni, 6 hós korukta kiváltottam 2-2 étkezést, és onnantól elég volt a kanalas meg a szopi, tápi nem kellett, nem fogadta el a babám amelyik addig azt is kapott. Ha elég lett volna a tejem, őket is csak 5-6 hós korukban kóstoltattam volna, és még tervezünk egy kicsit, ugyanígy fogom vele is!

Egyébként a lányom egy éves koráig, a fiúk 17 hós korukig szopiztak, maguk választották el magukat mind.

2012. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos, és csak szopik, és ez a tervem 6 hós koráig ez így is marad, remélem lesz tejem!
2012. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy valaki miért nem szoptat! Nem akar vagy nem tud!

Én hiába szerettem volna sokáig,de mégis csak 2hónapig ment. :( Alig indult be a tejem,utána elég hamar elapadt(császáros voltam).

2012. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kiki01 ***** válasza:
100%
Én is csak szopiztattam 5 és fél hós koráig, most 7 hós múlt, még mindig főként szopizik.
2012. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát... az én fiam 10 hónapos koráig 90%-ban még anyatejes volt. Hízott rendesen még akkor is. Most 1,5 éves, és napi kétszer még mindig cicizik.

Lassan véget vetek neki. :)

2012. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok még 7 hónapos a kisfiam. De nappal egyre ritkábban fogadja el. Szivesebben eszik már mást. Reggel, este meg éjszaka még jó neki.
2012. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg pont azt vettem észre, hogy rajtam kívül mindenki tud szoptatni, ráadásul évekig! Én meg el voltam keseredve, mert mindkét babámnál 3 hónap után elkezdett fogyni a tejem és elég gyorsan el is apadt. A játszótéren meg mindenki csak szoptatott és furcsán néztek rám, mikor tápszerekről meg hozzátáplálásról magyaráztam a 4-5 hónapos babám mellett...
2012. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Első lánykám 6 hóig csak anyatejes volt,majd 2 év7 hó után hagyta abba a szopit!

2 év5 hós voltmikor megszületett a tesója!

Ő 5,5 hós 5 hós korától kap kanalas kóstolást, mert a"kis" 9 kilójával imád enni...minden szívesen kóstolt, és 2 hétalatt (igaz 3 félét kóstoltcsak) de retgetegeteszik!Őigazi zabagép:)


Anővére kb 8 hós voltmikor iagzán jóízűenmegevett valamit!:)

Én hosszú szopi, vagyis hagyja el ha már nemkellneki párti vagyok!

Érzem,hogya kicsi nemfog 2,5 évig cicizni...nekimármostsemolyan fontos

2012. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy örülök,h sokan szoptatnak rajtam kívűl is ilyen lelkesen,úgy látszik véletlen,h nem találkozok ilyen anyukákkal mostanában,engem folyton a táposok oktatgatnak,h nem is olyan fontos az anyatej.Én nem így gondolom,sokat küzdöttem,de megéri nem feladni.
2012. okt. 15. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!