Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen kevesen vagyunk, akik...

Ilyen kevesen vagyunk, akik csak szoptatunk?

Figyelt kérdés
El vagyok csodálkozva,mert akikkel szültem,meg akiket ismerek most kisbabás anyukákat,már csak ketten szoptatunk.Most 5 hós a lányom,vannak akik még kizárólag szoptatnak?
2012. okt. 15. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok, 5 és fél hónapos koráig kizárólag, utána kezdtem a kóstoltatást, most lassan 8 hónapos, de még mindig főként szopizik, nem nagyon fogadja el az ételt...
2012. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Nekem meg marhán elegem van abból, hogy néhány szoptatós anya többnek érzi magát a tápot adó anyukáknál.

Le kéne már szállni erről a témáról és mindenki etesse azzal a gyerekét, amivel tudja.

1 éves a lányom és még szopik.

2012. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze-persze..1 éves a lányom és még szopik..na,ezt nem hiszem,mert akkor nem írnál ilyesmit!!De mindegy,te mit csinálsz,nem hozzád szóltam,hanem az örömmel szoptató anyukákhoz,akikkel nem találkozok mostanában,de örömmel látom,h itt vannak!!Ha téged ez idegesít,ne válaszolj az ilyen kérdésekre,lépj tovább,nem neked szól,ezek az anyák boldogok,h szoptatnak!!!
2012. okt. 16. 09:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazad van kedves Kérdező. :) - nekem is ez jutott eszembe. Ezekből a kérdésekből mindig vérre menő viták alakulnak ki sajnos. Holnapra mindenki jól le lesz pontozva :)


Én nem tartom magam többnek, de büszke vagyok arra, hogy a kisfiamat sokáig tudom szoptatni, mert látom, hogy ez ritkaság.


6-os voltam.

2012. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát pedig elhiheted, hogy szoptatok (bár megküzdöttem érte), de minek legyek büszke arra, ami tök természetes?
2012. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!