Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálják ezt a mai...

Miért csinálják ezt a mai anyukák?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan ismerősöm van, akiknek 3-6 hónapos babájuk van, de már felültetik, mikor még nem is tud ülni, a babakocsiba is felültetve teszi bele a 4 hónapos kislányt az egyik csaj, 2,5 hóbaposan elkezdte hozzátáplálni, és csodálkozik, hogy folyamatosan hány a baba, mindent visszabukik, de a legújabb szenzáció, hogy felöltött egy képet a facebookra, ahol az 5 hónapos kisbaba csirkecsontot csócsál. Ez most csak szerintem nem normális? Tudom a választ, nem az én dolgom, de akkor is rohadtul idegesít, hogy pl. eza csaj, akiről beszélek folyamatosan dicsekszik, hogy az én babám már ezt meg azt csinálja, többekközött ül is már a gyerek, és közben meg nem is csinálja, mert csak felülteti, aztán össze van rogyva a gyerek. Igen kedvező lehet a gerincének
2012. okt. 16. 10:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
NEm, nem én tettem fel a másik kérdést, és nem a gyakori kérdéseken töltöm a szabadidőm, ahogyan eddig még nem is tudtam visszanézni a válaszokra, egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy most ez a normális, vagy divatból csinálják? Amúgy nem viccből adta a kezébe, mert még dicsekedett is, hogy hogy csócsálta és ízlett neki. Hogy őszinte legyek és lényegre törő le...om ki, mit csinál a gyerekével, de ez a csirkecsontos sztori levágta a biztosítékot, és akkor rámegyek a következő képre és a kislány fel van ültetvce a kanapén és dicsekszik vele, hogy már ül... ez azért idegesítő, mert rohadtul nem tud ülni, és nem értem, hogy a gyerek kárára miért kell sietteni a dolgokat, csak, hogy elmondhassa, hogy "nézd már az én gyerekem 5 hósan ül" pont
2012. okt. 17. 18:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenesetre köszi, hogy lepontoztál kérdező!! :)
2012. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
SENKIT SEM PONTOZTAM SE FEL SE LE!!!!
2012. okt. 17. 20:10
 14/15 A kérdező kommentje:
Úgyhogy egymásra mutogassatok, sosem pontozok.
2012. okt. 17. 20:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem régen is voltak ilyenek. Gondolom az a cél, hogy az a gyerek mielőbb önálló legyen, és lehetőleg minél kevesebbet kelljen vele foglalkozni. Vagy hogy az ő gyerekük mindent előbb tudjon, mint más. Sajnálom az ilyen gyerekeket...

És borzalom, hogy az ilyen anyáknak legalább a családja nem szól, hogy héééb.zmeg kapjál már a fejedhez...

2012. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!