Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálják ezt a mai...

Miért csinálják ezt a mai anyukák?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan ismerősöm van, akiknek 3-6 hónapos babájuk van, de már felültetik, mikor még nem is tud ülni, a babakocsiba is felültetve teszi bele a 4 hónapos kislányt az egyik csaj, 2,5 hóbaposan elkezdte hozzátáplálni, és csodálkozik, hogy folyamatosan hány a baba, mindent visszabukik, de a legújabb szenzáció, hogy felöltött egy képet a facebookra, ahol az 5 hónapos kisbaba csirkecsontot csócsál. Ez most csak szerintem nem normális? Tudom a választ, nem az én dolgom, de akkor is rohadtul idegesít, hogy pl. eza csaj, akiről beszélek folyamatosan dicsekszik, hogy az én babám már ezt meg azt csinálja, többekközött ül is már a gyerek, és közben meg nem is csinálja, mert csak felülteti, aztán össze van rogyva a gyerek. Igen kedvező lehet a gerincének
2012. okt. 16. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az ilyeneknek kutyát kellene tartaniuk, hogy legyen min levezetni a feszültséget.

Tényleg nem tesz jót nekik.

2012. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem egy agysebész lehet a csaj, nem normális. Vagy azért csinálja hogy felvágjon, vagy nagyon türelmetlen, nem tudja kivárni a hónapokat, mire mindennek eljön az ideje. Borzasztóan buta az ilyen ember, csak szegény gyerekeket sajnálom, hogy nem tehetnek ellenük semmit. Az ilyeneket nem ellenőrzi védőnő, nem szólnak nekik hogy ne csinálják?
2012. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

hát pont ahogy mondod nem a te dolgod :-)


feleslegesen idegesíted magad e miatt, a lényeg h te ne csináld


én már régen leszoktam erről, nem az én felelősségem

inkább sajnálom a gyereket

2012. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csirkecsontot ad az 5 hónapos babának. Maximum a vicc kedvéért adta a kezébe amíg lefotózza. A többi dolog valóban nem túl egészséges, de szerintem pont hogy nem ilyenek a mai anyukák többségben. Manapság inkább az érettségiig tartó kizárólagos szoptatás a divat, és ha hat hónaposan elkezdesz hozzátáplálni lesajnálnak, hogy kevés a tejed, vagy, hogy nyűg neked a szoptatás. Persze tisztelet a kivételnek, de én mostanában inkább ilyenekkel találkozom.
2012. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Mondok egy durvábbat! Tegnap láttam!

A szomszéd utcában van egy kisbaba, áprilisban született, április végén.

Már 2 hetesen, 45 fokban döntött sportkocsiban tologatta az anyja.

Tegnap meg! A bicikliülésben bóklászott a baba, aki ugye fél éves sincs még egészen. Csak görnyedezett ott szegény kis csecsemő, minden bukkanónál előrebukott ő is.

Annyira sajnáltam!!!

Szerintetek finoman kellene szólni az anyjának?

2012. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem kell szólni az anyukának, ugyis valószínűleg ő jobban tud mindent mint te. erre való a védőnő, gyerekorvos. Vegye észre h ferde a gerince, nincs jó tartása már akkor a kicsinek....
2012. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Azért is csinálhatja, mert ezt várják el tőle. Tudom, hülyén hangzik, de mégis.

Az én lányom 1 éves, még nem jár. Úgy tudom, ezzel nincs is semmi baj, van még pár hónapja elindulni. Magától megtesz 2-3 lépést és stabilan áll kapaszkodás nélkül. Nagyon sokan mondják, hogy így meg úgy tanítgassam járni, meg hogy miért nem tud még, biztos valamit rosszul csinálok mert az ő gyerekük bezzeg ennyi idősen már egyedül ment fel a lépcsőn.

Elég idegesítő, hogy mindenből versenyt csinálnak mostanában az anyukák és olyanokba kergetik a többi anyukát, amit itt is leírtál.


A másik meg a "régi generáció": mi is így csináltuk, mégis egészséges felnőtt lettél.

2012. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom te írtad ki azt a kérdést is, h "te beletennéd a babakocsiba a macskádat?" . Basszus itt már mki a más dolgával foglalkozik? Ha ennyire idegesít, akkor mond meg nekik, h nem így kellene...és pont.

Az csak egy dolog, h én nem táplálnék hozzá, vagy nem ültetném a babámat ha nem tud még ülni, de akkor sem szólok bele abba, h más mit csinál. A face erre való, h olyanok mint te, pletykáljanak és rosszindulatúskodjanak másokkal.

2012. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a te dolgod!

Sokáig engem is idegesített, h mit, hogy csinál pár anya! De az ő gyereke az ő élete! Te így csinálod, ő úgy! Mindenki el tudja dönteni, h mi a legjobb a gyerekének, még, ha azt te el is ítéled! És, ha ő rosszat csinál, csinálja, te akkor is nyugodt vagy, mert te mindent megteszel, h a picidnek a legjobb legyen!


Ennyi! :)


Ne foglalkozz más dolgával! Csak magaddal és a saját életetekkel!

2012. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1-es, szóval szerinted a kutya arra való, hogy legyen "min" levezetni a feszültséget?

Hm, én inkább most rajtad szeretném levezetni...

2012. okt. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!