Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi vagy nagymama, melyiket...

Bölcsi vagy nagymama, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na de utolsó a kérdező anyukája nem ilyen. Természetesen bölcsi, egy bölcsi korú gyereknek a családi biztonság többet ad mint a bölcsi. Kézműveskedni veled is tud meg majd az oviban is.
2012. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem anyósom lesz nyugdijas mire nekem vssza kell menni. De bölcsibe szeretném adni. Én is visszahuzódó voltam és pont ezért. meg a kisfiam imádja a gyerekeket pedig csak 7 hónapos még. Az más ha beteg lesz, legaláb lesz kire hagyni. De azt nem gondolom, hogy a nagyinak is és a gyereknek is jó lenne együtt lenni egész nap.
2012. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Bölcsi. Nagymama pedig jól fog akkor jönni ha beteg a gyerek, mert sajnos ilyen is van. Én most itthon vagyok a fiammal, mert beteg, és sajnos nincs közelben nagymama, hogy segítsen, De ha lenne akkor is bölcsis lenne, mert imád járni. Három napja vagyunk itthon, és látom hogy hiányzik neki a gyerek társaság.
2012. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egyértelműen nagyihoz vinném, ha van erre kapacitása.
2012. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha a nagymama télen beteg lesz, arra van B terv?
2012. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a szintén rajongott :) nagymama vigyázott rá (átjárt hozzánk és napi 2 játszótérrel nyomták), míg én dolgoztam. Most 2 évesen szeptembertől viszont ment bölcsibe. Tiszta lelkiismeret-furdalásom volt, hogy utálni fogja és mindig beteg lesz, de nagyon szereti és még (lekopogom) nem volt beteg - szerencsénkre egy nagyon rendes, családias bölcsibe lettünk beosztva.
2012. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Bölcsi. Soha nem várnám el sem anyósomtól sem anyámtól, hogy a gyerekemre vigyázzanak, hisz nekik is meg van az életük amit nyilvánvalóan szeretnének élni.
2012. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves. Ha másfél év alatti, akkor inkább nagymama, fölötte bölcsi, de akármennyire is fitt a nagyi, azért heti 5 nap 8 órába sok szerintem, nagyon fárasztó.

Az, hogy ti milyenek voltatok, semmit nem jelent. Párommal gyerekként mind a ketten zárkózottak voltunk, kislányunk pedig pont az ellenkezője. Barátságos, nyitott, imádja a gyerekeket.

2012. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a nagymama felajánlja, és meg tudnék vele egyezni abban, hogy valamit cserébe fogadjon el, és elfogadja az én kéréseimet is a picurral kapcsolatban, akkor feltétlenül nagymama.
2012. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én anyura bíznám, mert tudom, hogy rendesen ellátná, sok mindent megtanítana neki.
2012. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!