Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak amikor éjjel...

Mit csináljak amikor éjjel 2-3 szor felkel a babám és nem akarom mindig megszoptatni? Ti mit csináltok ilyenkor? 3,5 hónapos

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:57
1 2 3 4
 11/36 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen megértem,kitartás.Tessék szépen nagy levegőt venni.Első gyermekem 3 éves koráig talán ha 14-15 napot aludt át.És nem csak 2-3x alkalommal ébredt.Volt hogy 10x is.Apa hazajön,végy egy jó fürdőt,vagy ha épp etetés után vagy tessék odaadni apa kezébe és vonulj el aludni.Az Ő gyermeke is,nemcsak a tied.Elfog múlni. Másik két gyermekemnél nem volt ilyen extrém.
2012. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
A legtöbb anyuka így van ezzel. El kell fogadni ezt a helyzetet. Az én lányom 15 hónapos és még mindig elég 2 kezem ahhoz, hogy megszámoljam hány éjszakát aludt át! Van, hogy óránként kel! Igaz nem eszik, nem iszik, de akkor is ki kell szállnom az ágyból és át kell mennem hozzá megnyugtatni. A jobb éjjeleken csak 1szer kel. Kitartás! Idővel hozzá lehet szokni!
2012. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
az apjának nem mindig tudom oda adni mert vagy dolgozik itthon is vagy azt mondja hogy ő is fáradt!
2012. okt. 17. 15:34
 14/36 A kérdező kommentje:
azért köszönöm mindenkinek!nem baj majd csak túl leszünk ezen az időszakon egyszer :)
2012. okt. 17. 15:36
 15/36 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Napközben is csak egyszer alszik? Az azért nem biztos, hogy jó... :S Mióta van ez? Nem lehet, hogy tényleg a foga fáj? Vagy csak simán érzi rajtad a feszültséget. Figyelj, szánj rá néhány napot és pihenj! Különben tényleg ki fogsz készülni... Hagy a fenébe a háztartást, próbálj meg kaját is rendelni vagy nagyobb, több napos adagot csinálni, vagy nagyon egyszerű gyorsat, hogy enni tudjatok. Amikor napközben szoptatsz, feküdj le a babád mellé, etesd meg és aludj vele. Napközben próbáld meg többször etetni, igyál rengeteget, esetleg próbálj ki valamilyen tejserkentőt (teát vagy homeos bogyót vagy sört). Lehet, hogy fogy a tejed, azért nem alszik eleget a babád sem. A legfontosabb azonban, hogy megnyugodjál és pihend ki magad!!! A stressztől fog a leghamarabb elapadni a tejed!

2012. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
5. vagyok, végül is te írtad meg a kulcsszót, majd csak túlleszel rajta :)
2012. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te nem vagy normális. Egy 3,5 hós gyerek még jó hogy felkel enni 3 óránként. Mi az hogy nincs kedved? Meg fáradt vagy? Megáll az eszem.
2012. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
9%
Szia! Fú, nehéz belegondolni, hogy bírjátok a 2-3-szori kelést! Nem biztos, hogy azért kel fel ennyiszer éjjel a babád, mert éhes! Lehet, hogy fáj a hasa vagy alvászavaros! Ennyi idős baba, kétlem, hogy ilyen gyakran éhes. Nekem a kezdetektől fogva csak egyszer kel éjjel a kislányom, de már többször át is aludta az éjszakát! Most 2 és fél hónapos, de az igaz, hogy nappal csak egyszer alszik 2-3 órát, a többi meg csak olyan fél órányi alvások.
2012. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Alvászavaros, ez jó. :)))) A babák túlnyomó többsége ennyi idősen kel 2-3 alkalommal, és még később is, és az anyukák jelentős százaléka túléli.
2012. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Jégtánc ***** válasza:
Kedves 17-es? Van gyermeked? Te sosem vagy fáradt? Woow
2012. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!