Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak amikor éjjel...

Mit csináljak amikor éjjel 2-3 szor felkel a babám és nem akarom mindig megszoptatni? Ti mit csináltok ilyenkor? 3,5 hónapos

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Más is fáradt, mégsem írkál ki ilyeneket. És egyetértek az előttem szólóval. Nekem sem segített a férjem semmit, mert 2 állása volt, meg kellett oldanom egyedül.
2012. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Jégtánc ***** válasza:
Na mondjuk ha a férjem ilyet vágna fejemhez,jól elkapnám a grabancát .Nem erőszakilag,hanem leültetném ugyan mégis hogy képzeli.Ja nincs férjem:)Azaz a párom.Az a baj hogy a legtöbb pasi még tényleg azt gondolja,hogy elég megcsinálni a gyermeket aztán ha úri kedve úgy tartja akkor foglalkozik vele.Kitartás kedves kérdező,háztartás várhat.Ha a gyermek elpilled ,abban a pillanatban dőlj el te is.Lesz ez még így sem:))))
2012. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Jégtánc ***** válasza:
A másik,mi a kukutyinnak kell egyből valakit szapulni ha kérdez?Őt ez foglalkoztatja.Ennyi
2012. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Akkor mért nem így konkrétan erre kérdezel rá?

És mért kell lepontozni mindenkit, aki még kedves is?

Én is császárral szültem, többszörösen veszélyeztetett voltam, és nincs segítségem, és a férjem tart el bennünket, éjjel nappal dolgozik!

Volt hogy egész éjjel babáztam, hogy ő tudjon aludni.

Mert ha nem alszik, akkor nincs zaba a számban, és nincs befizetett számla sem!

Nincs erre gyógyír hidd el.

Túl kell élni ezt az egészet, és biztosíthatlak, jön még kutyára dér.

A babád fogzása még el sem kezdődött.

Tehát vagy rosszul tetted fel a kérdésedet, vagy nem is így gondoltad az egészet, vagy már bánod, tök mindegy, szoptatni kell, tutujgatni kell, szeretni kell őket, és valamikor csak alszik a baba is, pihenjél akkor te is!

Agyban nyugtasd meg magad, ne szedjél semmi hülyeséget.

Az én babám sem alszik egyébként napközben, és este is csak 11kor kábul be, addig folyamatosan nyomja a sódert, néha már csak röhögünk, hogy ki van pattanva a kis szeme, de szeretjük.

És megjegyzem pont azok miatt, ami leírtam, hogy rengeteget vagyok, voltam fenn vele, gyakorlatilag külön szobában alszom a férjemtől, de majdcsak visszaáll a rend.


Én többet nem is mondok, ilyen még nem volt, hogy 4 kommentet nyomtam volna 1 kérdéshez.

2012. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
4 hónapos most a babám. Volt, hogy 2x, 3x kelt 3 hónaposan. Én megszoptattam mindig. A pocakjának nem lett baja, tejem rengeteg lett a gyakoribb szoptatástól. A baba rögtön vissza aludt. Tény, hogy nem tudtam magam normálisan kipihenni. Nálunk ez 1-2 hétig tartott. Most csaj 1x kel fel enni. Esetleg nem próbálsz neki este az utolsó etetéskor előbb tápszert adni (60 ml) és utána cicit? Lehet, hogy jobban eltelne, és a cicit is kiürítené. Talán egy esti etetést így kihúzhatnál. Nem olvastam végig az össze hozzászólást, de ezt tudnám javasolni. Ettől még nem leszel rossz anya. A baba kap 90%-ban anyatejet, és te alszol egy jót/jobbat.
2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A 35. vagyok: elolvastam a hozzászólásokat. Sajnálom, hogy ilyen a párod. :( Én az enyémnek átharapnám a torkát, ha ilyet mondana nekem. Fel a fejjel, én is zombi voltam anno az alváshiány miatt, de hidd el: a babák bármikor változhatnak, és át fogja aludni a tiéd is az éjszakát. Lehet hogy pont ma kezdi el. :)
2012. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!