Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak amikor éjjel...

Mit csináljak amikor éjjel 2-3 szor felkel a babám és nem akarom mindig megszoptatni? Ti mit csináltok ilyenkor? 3,5 hónapos

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:57
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
igen csak 1-szer alszik napközben akkor olyan 2,5-3 órát!eddig általában egyszer kelt fel de most lehet hogy a foga miatt!a pocakjára használok espumisant!kedves 17!!szerintem neked nincs gyereked ha meg van akkor nagyon sajnálom hogy te vagy az anyja!!nem is tudtam hogy egy anya nem lehet fáradt!a többieknek köszönöm hogy válaszoltatok!!
2012. okt. 17. 19:12
 22/36 anonim ***** válasza:
A 18as is nagyon szerencsés, hogy ilyen babája van. De ez inkább ritka!
2012. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még az én babám is fel kelt 3-4 szer is enni. Most , hogy 7 hónapos és napközben már töményebb ételeket eszik, már csak egyszer cicil éjszaka.
2012. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
29%
Az én babám pont ennyi idős volt mikor nekem is elegem lett és leszoktattam az éjjeli szopikról. 6 hónapos korában azonban beindult a fogzás és újra kezdődött az egész... Így fölöslegesen szivattam akkor 3,5 hónaposan mert a mai napig nem alussza át az éjszakát (máig furdal emiatt a lelkiismeret). Most 8 hónapos. Én már kezdek beletörődni és elfogadni, szerintem inkább ez a megoldás! Próbáld meg Te is! Jó babázást.
2012. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
62%

én kb 3éve nem alszom:)

2,5éves nagyfiam a mai napig 3-4x kel éjjel, semmit nem kér csak anyát. h ott legyek mellette.

a kicsi 7,5hós, ő is kel még 2-3x éjjel. s persze nem egyszerre kelnek (ami jobb is mondjuk:D) szoval én 11elött nem nagyon kerülök ágyba, de 6kor már kel a kicsi s közben talpalok ezerrel éjjel is. már megszoktam,de hulla vagyok.mondjuk eszembe nem ut nem megszopatatni a kicit éjjel, hiába 7,5hós. ha kéri akkor eszik,ha nem akkor is megnyugzik s szépen visszaalszik. ez van, majdcsak elmulik ez is egyszer:)

lesz még mikor vissza fogom én sirni még ezeket az összebujásokat, mikor mad az lesz h anyaa ne adj puszit meg ne fogd a kezem mert ciki:) olyan hamar megnőnek...:( :D

2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16%
18/25-ös vagyok. Nem tudom, hogy melyik okos pontozott le azért, mert megírtam a véleményem. Akkor ezek szerint tényleg szerencsés vagyok, hogy csak egyszer kel a babám éjjel, de van, hogy csak reggel kel, De az elején az egyszeri felkelés azt jelentette, hogy akkor valamikor fent volt 2-3 órát is, most ez már csak kb. 1 órára csökkent.
2012. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én babám is evett éjjel 2-3-szor, pedig ő tápszeres. Ebben szerintem nincs semmi különös, ilyenek a babák.

Próbálj nappal aludni a babával, azért az a 2,5-3 óra alvás nem kevés, használd ki. És beszélj a pároddal, hogy igenis vállalja el időnként a babát, hogy te pihenni tudj. Az ő gyereke is.

Esetleg ha tudsz annyi tejet fejni, akkor időnként ő is megetetheti éjszaka.

2012. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Kedves 20-as. Van gyerekem, és ő még 9 hónaposan is felébredt minimum 2-szer. Sajnos. És ki kellett bírni, majdnem ráment a házasságunk, és mégsem írtam ide hogy Úristen 3 hónaposan felkel a gyerekem 2-3 alkalommal. Még jó hogy annyi idősen felébred, mert éhes. Az eszem megáll. 17-es voltam.
2012. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Utálom a lepontozós mindenségit én is :D

Kedves Kérdező!

Tudod mit?

Akkor ne szoptasd meg!

Hagyjad éhesen, meg egyedül, bármi baja is legyen, had ordítson!

Majd akkor attól nem fogsz tudni alukálni!

Meg a férjed sem!

Nekem is megállt az eszem :)

Mi lenne veled, ha még ott nyúzna egy vagy kettő 2 éves is?!

2012. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!nem kell ilyeneket írni!nekem nem fáradtság csak azért kérdeztem hogy hátha valaki mond valami teát vagy valami más lehetőséget!természetesen mindig adok neki enni bármilyen fárasztó is!!lehet hogy neked van segítséged de nekem nincs!!!!!Még a saját párom sem segít semmiben inkább a haverjaival van meg azt vágja a fejemhez hogy mivel császárral szültem hogy "te nem szülted meg hanem csak kivették a hasadból".szinte egyedül nevelem a babát!!bocs hogy szerettem volna tanácsot kérni!!!!
2012. okt. 18. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!