Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb ajándéka fam első...

Melyik jobb ajándéka fam első szülinapjára a fisher price tanuló szék vagy a hipp-hopp zebra? Ti melyiket mekkora gyereknek vennétek/vettétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A fiam első szülinapjára akartam irni!
2009. aug. 8. 09:26
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
én nem akarok papolni de egyiket sem venném meg mert ezek a játékok egyrészt méreg drágák, másrészt meg csak meghatározott dolgokat lehet csinálni vele, régen mi két lábas fedővel fakanállal órákig elvoltunk, de hogy egy mostani példát említsek egyik ismerősömék megvettek karácsonyra mindenféle méregdrága játékot karácsonyra a gyerekének és a nagypapa pedig vett egy 10db-os mosogatószivacsot, és a gyerek órákig játszott vele, a drága játékok nem is érdekelték.. de persze te tudod
2009. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fisher price tanuló szék jobban hasznosítható . A kisfiadnak előre is boldog születésnapot kívánok!!
2009. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fiamnak most lesz pénteken az első szülinapja, én dömpert, homokozókészletet, és pöttyös labdát vettem neki:)

Ha mindenképp hop-hop pónit akarsz, láttam most teszveszen, 7000 Ft-on áll a licit.

Ha veszel neki, írd már le légyszi, h mennyire jött be, mert én is mindig nézegetem:D

Ha mégsem akarsz annyit költeni, sztem egy hintaló, vagy egy bébitaxi is jó ajándék:)

2009. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem akarom leszólni a F.P. játékokat, de nem érnek annyit, amennyibe kerülnek.

Méregdrágák, és vannak olcsóbb játékok, amik ugyanazt tudják, csak márkájuk nincs úgymond.

Mi 1 évesen bébitaxit és járássegítőt vettünk, a mai napig a kedvencei közé tartoznak.

2009. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a tanulószékre szavazok.A kereszlányomnak van,és órákig eltud vele játszani.Ráül,lapozgatja a rajta levő kiskönyvet,élvezi,hogy villog a kislámpa.A lányomnak is fogok venni.1évesnek tökéletes,a kereszlányom is ekörül volt mikor kapta.Most 2éves és még mindig szokott vele játszani.Az más kérdés,hogy aszülők agyára megy a non-stop szék duma.:)
2009. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!