Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nyugtatjátok a babátok...

Hogy nyugtatjátok a babátok ha fogzik?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babóm, úgy néz ki jön a foga, legalább is a tünetek erre utalnak. Vettem neki Dentinox gélt, de szerintem ez nem elég. Éjjel többször fölkel, fölnyög, fölsír, pedig már 2 hónapja elvileg átalussza az éjjelt. Folyton nyugtalan, már egy percre sem lehet egyedül hagyni, pedig már hozzá volt szoktatva. Mit csináljak még vele, vagy mit adjak még neki? Nem lehet egész nap a kezemben ringatva.
2009. aug. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki chamomillat a jó lessz neki.Esetleg viburcol kúpot az segíthet a fájdalmán,és az alváson is.a lányomnakl sajna eggyik sem vált be....Adj neki hütörágókát.az jó.

Ha annyira igényli akkor ringasd.

Mink minden foggal nagyon megkínlódtunk.Még lázas is volt a lányom.

Ja nekem eddíg 2 éjjelt aludt át,pedig 18 hónapos.

2009. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vacsira sürüpépet ajálom hátha nem ébred föl.
2009. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van rágókája, de nem tudja a szájában tartani, folyton kiesik. Pedig rágja ha tartom neki.
2009. aug. 8. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a fogacska miatt sír, azzal indulok, hogy bekenem Dentinoxal. Ez után adok még neki egy fél adak Panadolt, s amíg ezek hatnak, addig sétálok vele, beszélek hozzá, puszilgatom. 10 perc az egész és alszik tovább!
2009. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Nekem azt mondta a védőnő, hogyha éjjel felkel a fogzás miatt szoptassam meg, mert az anyatejben van fájdalomcsillapító is. Nekünk ez bejött, de se Dentinox, se egyéb. Tudom, hogy sokan attól tartanak, hogy majd rászokik, de nálunk nem volt ilyen, csak fogzáskor ébredt, és a cicin nagyon hamar meg is nyugodott.
2009. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viburcol homeopátiás kúp.
2009. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!