Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsival járnánk...

Melyik babakocsival járnánk jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a két lehetőség. Köszi a segítséget :)


2012. okt. 21. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
első,sokkalt több ideig lehet használni
2012. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsőre szavazok.
2012. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és még olcsóbb is..
2012. okt. 21. 18:10
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem az elsőhöz hasonló van,de nem használjuk rendszeresen, csak ha olyan helyre megyünk pl: állatkertbe.

DE szörnyűek a kerekei, nehéz irányítani,nehéz fordulni vele, nem sok cuccot tudsz alulra pakolni, mert szétállnak a kerekei, állandóan olajozni kell a kerekeknél, mert ha nem teszem meg, nem fordul. Nekem van összahasonlítási alapom, mert előtte egy nagyon jó kocsim volt, csak nem tudtam hol tárolni, igy amikor 2 éves lett fiam eladtam, kategóriába hasonló mint a PC amit inkeltél , (Chipolino perfecta volt) nagy kerekekkel, imádtam, egy helyben megfordult, vizszintesig volt dönthető. Így én a saját tapasztalatból mondom, hogy a 2. válaszd. Illetve ha jól látom, akkor az elsőre nem tudod feltenni a hordozót, csak kapod hozzá (lehet nem így van, akkor bocsi) Nézz szét alaposan.

2012. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) igazából azért volt főleg szimpatikus az 1., mert könnyű (a tömegközlekedés miatt fontos). de akkor ezek szerint kilőhetem :( de viszont az egyik válaszoló említette, hogy a pierre cardint nem tudnánk sokáig használni :S azt hiszem ez nehéz lesz :) de várnám a további tippeket, hátha mutattok olyan babakocsit amibe "beleszeretek" :)
2012. okt. 21. 18:31
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló van, mint az első. Utálom. Csak arra használjuk, ha valahova megyünk autóval, akkor csak kikapjuk a csomagtartóból. De hosszabb sétákra a nagy babakocsival megyek. Graco Mirage az, ami hasonló ehhez. Nekem egyrszt alacsony (178cm vagyok), másrészt megfájdul a csuklóm, ha egy kézzel kell irányítani. Nem szeretem, de megtartjuk, mert arra jó, amir ehasználjuk, de hogy minden nap tologassam...hááát.
2012. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

háááát akkor azt hiszem nem az lesz a befutó..

esetleg még ez jöhetne szóba: [link]

bár nézelődök még.

2012. okt. 21. 18:53
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a 3. vagyok, csak új érdekel téged? mert azért ilyen árakon nagyon jó használt babakocsikat tudnál venni. Én a 75000 vásárolt babakocsimat 30-ért adtam el, és kifogástalan állapotban volt. Keress rá, arra amit említettem , és meglátod a különbséget:-) tényleg ég és föld, hidd el, nekem volt több, de megfizethetetlen hosszú távon a jó babakocsi.
2012. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

a 3. válaszolóval értek egyet,mert egy újszülöttnek nem jó az autósülés az nem babakocsiba való hanem autóba....akkor inkább a 3.kocsi,nekem is volt hasonló kocsim 1 évesnek vettem akkor jó volt,de pici babának nem való.Ja igen most egy Jané van amit mózessel használtunk,de már kinőtte így sport készbe tettem utálta,mert nem látott marad az ülés,de ő már 6 hónapos tehát:inkább olyan kocsit vegyél amit nem csak kifelé lehet tolni :)

2 gyerekes anyuka

2012. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
gondolkodtunk a használt babakocsin, lehet inkább a vaterán kéne szétnézni :) valószínű jobban járnánk egy használt, de márkásabb/minőségibb darabbal. attól az egytől félek, hogy megveszünk egyet, mert az nekem hűűű, de nagyon tetszik, aztán meg pár nap, esetleg hét múlva megbánom, mert mégse olyan, mint amilyennek képzeltem vagy ilyesmi.. :D
2012. okt. 21. 19:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!