Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsival járnánk...

Melyik babakocsival járnánk jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a két lehetőség. Köszi a segítséget :)


2012. okt. 21. 17:52
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Utálni fogod a wonder walk-ot, mert iszonyat nehéz. 17.5 kg??? Az enyém valamivel könnyebb, de még így sem tudom megemelni, pedig erős vagyok. Ezzel nem fogsz tudni tömegközlekedni.
2012. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy félrenéztem. A Knorr 17.5 kg. A wonder még 1 kilóval nehezebb. Hááát, én biztos nem venném meg.
2012. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

köszönöm a videókat, segítettek :)

nekem mindig is a nagy dög babakocsik tetszettek (valahogy masszívabbnak és biztonságosabbnak tűnnek, de nyilván nem ettől függ). ha nem kéne tömegközlekedéssel utazni, még jó is lenne. de így nagyon nehéz lesz a döntés :D amit linkeltem (coneco toledo) mit gondoltok? milyen lehet? amikor beírtam googlebe, hogy pierre cardin, akkor dobta ki..

2012. okt. 21. 21:36
 25/51 anonim ***** válasza:
Szia, 3-as vagyok, szerintem se vegyél nehéz babakocsit,mert nem fogsz vele tudni közlekedni, csak arra gondolj hogy a kocsi mondjuk 17 kg+gyerek minimum 4 kg+ ruha, táska , cuccok 2 kg (és ez csak az első időben)máris 23 kg-nál tartunk, amit próbálj meg egyensúlyozva felvinni csak 2-3 lépcsőfokot, mert rájössz, hogy nem mindenhol akadálymentes a közlekedés. Mindjárt szemezgetekneked néhány kocsit én is, hogy nekem mik jönnek be, ha nem gond:-)
2012. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

köszi :) várom az ötleteket :)

mondjuk nem lenne kellemes 20 kilót ráncigálni buszra fel, buszról le..eleinte raf-pol és touragoo kocsikat nézegettünk, de megoszlanak róluk a vélemények..

2012. okt. 21. 21:54
 27/51 anonim ***** válasza:
conceco én ismerem,de amiket linkeltem az mind jó minőségű Német babakocsi és a hauck.ABC,kék kocsi most nem tudom a nevét odaírtam könnyű szerintem jó választás lenne.Ha van lehetőséged nézd meg élőbe is őket :) jó keresgélést....:)
2012. okt. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

a 3 gyerekes vagyok (már nem tudom hányadikként írtam)

Abban igazuk van az utánam íróknak hogy 17-18 kiló irtó sok...ezt én nem is figyeltem a linkeken, csak a formát néztem, hogy fix kerekű az NE legyen semmiképp.

Ha a bevásárló alul nem olyan fontos akkor espiro vector airt vennék használtan.

De ha újat akarsz a Touragoo se rossz, de most nézem azt is 16 kilónak írja.

Hát egyébként meg MINDEN feltétel nem fog teljesülni nekem ezért is volt már vagy 10 kocsim mert valami baj mindegyikkel volt :)

Pl. az a hauck malibu amit linkeltek nem nehéz kocsi viszont elég vékony a kerekei is kicsik tehát hogy ez mennyire lenne masszív éveken keresztül használva, ezt nem tudni..:(

2012. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Szia!Én annyival tudok neked segíteni hogy a babavartól érdemes vásárolni én már vettem pihenőszéket meg mást is és kivàló minőség.A hölgy ezeket a termékeket a vaterán is hirdeti.
2012. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

most már tényleg nem tudom melyik lenne a legjobb :)

mondjuk mindenféleképpen olyat szeretnék, amit ki tudunk előtte próbálni. de ha esetleg valakinek van még ötlete, azt megköszönném :)

2012. okt. 22. 10:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!