Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átalussza az éjszakát 1-1,5...

Átalussza az éjszakát 1-1,5 éves babátok?

Figyelt kérdés
Az én lányom 15 hónapos és NEM! SŐT! Egyszerűen borzasztó, de legalább 5-ször kel, vagyis inkább félálomban sír, szenved, forgolódik. De miért???? Ha adok neki inni,majd cumit, megnyugszik és alszik tovább. De éjféltől hajnalig óránként ezt játssza! De sokszor gyakrabban is. A barátnőim gyerekei (legyen az kisebb, nagyobb) állítólag mind alszanak! Csak mi nem! :( :( Valami praktika, ötlet???????
2012. okt. 22. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk 15 hónaposan köszöntött be a szebb idő, mert akkortól kezdte átaludni az éjszakákat. Persze volt 1-2 rosszabb éjjel akkor is.

Most 20 hónapos, 1 hónapja bölcsis, azóta agyhalál van nálunk, mert óránként, félóránként sír. Állítólag így adja ki a feszültséget, plusz mellé most úgy tűnik, jön a foga is. Szóval rémálom minden éjszakánk az elmúlt 4 hétben. Nem tudom, mikor lesz jobb, de optimista vagyok. Egyszer biztos. :)

Mondjuk nem hiszem, hogy túl hamar lecsengene ez az egész, mert oké, elmúlik a bölcsi miatti feszültség előbb-utóbb, de akkor is fogzani fog, mert 8 foga van. :D

2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam és 3 éjszakát aludt át eddig összesen:( a többi katasztrófa...hajnal 1 ig.semmi probléma nincs bombát lehetne robbantani:)utána szinte óránként felsír,forgolódik,inni kér 1 szer,cumi kiesik én keresgéljem,és ez napi szintű...a nyugodtam éjszakák azt jelentik ,hogy iszik,cumit kér alszik,de ez a ritkább sajnos...
2012. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valahogy ugy vagyunk mint ti, kedves utolso. Arra gondoltam en is, mint ahogy irtatok, hogy lehet ehes marad. Csak sajna nem iszik se tapit, se tejet, se kakaot, max.teat vagy gyumilevet... Ja meg hat a figak...9 van eddig.Oke, hogy jonnek, de egyfolytaban?? Honapok ota n volt nyugis ejjelunk(amikor csak 1-2 szer kel).... :( :(
2012. okt. 22. 19:48
 14/14 A kérdező kommentje:
figak=fogak n=nem :-)
2012. okt. 22. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!