Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, adnátok tanácsot?

Anyukák, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Magam is kigyerekes (babás) anyuka vagyok, 8 hónapos a picim. De nemigazán értem ezt a napirend dolgot...minálunk úgy van, h kb. tudom mikor alszik, akkor alszik, kb. vannak az etetés, nem tartom magam az órához. Ha 1 órával később alszik el, nem kezdek el idegeskedni...stb.

Nade. Egyik barátnőm szerint totál rosszul csinálom, mert a következetesség az nagyon fontos. Az övé kb. fél éves, de x időben kel, eszik, alszik...stb. Múltkor elmentünk a játszira kb. 11 körül indultunk, de délbe már vezényelt haza, mert az övé eszik délben és alszik. Én megírom, még maradtam volna, nagyon szép napos idő volt.

Most akkor hogyan jobb? Én tolom el tényleg??



2012. okt. 22. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia !

Én már , a 3. babámat várom ! És igen is fontos a napirend ! Azt mondom , hogy 1-2 óra csuszás az nem nagy baj ! De az neki se jó ha egyik nap 11 eszik másiknap meg 2 eszik , meg változó kettő közt nagy eltérésbe alszik ! És esetleg a 2. baba után , már nehéz ha 2 gyereknek mámilyen a napirendje

2012. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!