Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak másképp, hogy...

Mit csináljak másképp, hogy ne legyek Minden kanalas etetés után sik ideg?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos kisfiam etetése kikészit

Tizòrai, ebéd és uzsonna màr kanalas, de ezek mellett is még szopizik. Minden étkezés alkalmàval nyulkàl a teli szàjàba és mindenhova szétkeni. Ruhàba (2 elôkét kötök rà), hajàba, orràba, szemébe, utàna meg visitàs, mert csip, és Itt màr vége is az evêsnek. Minden etetés végére olyan ideges leszek, hogy kiszaladnék a vilàgból, a csuklyàm is begörcsöl. Tudom, ne idegesitsem magam, majd a mosogép kimos, meg õ még tanul enni stb, de vmi egyéb tipp hogy foghatnàm lazàbbra ezt az etetést?



2012. okt. 24. 15:29
1 2
 11/12 Golan Trevize ***** válasza:

Adj a kezébe egy kiskanalat.

Azt fogja majd a szájába dugdosni, nem fog kézzel a szájába és az ételbe nyúlkálni.

2012. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én se szeretném elterelni semmi egyébbel a figyelmét. Van adva a kezébe màsik kanàl, de rövid idõn belül a földön landol. A kezét nem tudtam lefogni, nagyon begurult (jogosan).

Egy nedves mosdókesztyû tàrsasàgàban etetem, ès mikor nyulkàl ràszólok ês igyekszem gyorsan letörölni, Mielõtt a szemébe megy. A foltokat meg lesz...m. :) köszi a tippeket

2012. okt. 25. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!