Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy egyen a...

B.Adrienn02 kérdése:

Mit csináljak, hogy egyen a gyerek?

Figyelt kérdés
15 hónapos babám semmit nem hajlandó megenni Reggelire kakaót fogad csak el, és legközelebb vacsorára hajlandó kb 5 falat kaját enni. 12 foga van már, szóval nem lehet arra fogni, hogy nincs mivel megrágni az ételt. Nem beteg, foga sem jön, egyszerűen a világon semmit nem eszik meg. Az túró rudit, joghurtokat meg ami nem normális étkezéshez való, azt töménytelen mennyiségben képes lenne megenni, de nem adok neki csak heti 2-3 alkalommal. Úgyhogy nincs eltelve semmivel. Nem is adok neki rendes étel helyett sem édességet sem mást. Egész nap elvan éhen és sem szépen, sem erőszakkal nem hajlandó enni. Most mit csináljak? A doktornőnk egy idióta, tőle ilyesmit nem lehet kérdezni, a védőnő pedig csak a vállát vonogatja, meg hogy biztosan tele van édességgel és az én hibámból nem eszik, hiába mondom, hogy nem kap ilyesmiket.
2012. okt. 24. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hajtogatom, mert nem írod, hogy miket próbálsz neki egyáltalán enni adni. Így nem lehet segíteni. Nagyon sok infót nem osztottál meg, csak később vagy egyáltalán, a kérdésed alatti magyarázatodba egy szó nem esik az ivászatról, de szeded le a nyakam, hogy pedig benne van! Pedig olvasd el még egyszer, hogy egy mukk nincs benne. Csak később írtál erről.

De amúgy meg a te gyereked, a ti életetek, miért nem próbálod megoldani egymagad, ha már másra úgysem hallgatsz? Próbáltál neki kóstoltatni azokból az ételekből, amiket ajánlottam? Próbáltad ízesíteni neki az ételt? Próbáltál neki ízesített teát vagy gyümölcslevet adni?

Könnyű itt a másikat lehülyézni, csak hogy nálam ezek a dolgok mind beváltak, amiket leírtam. Te leidiótázod az orvosodat, akinek ez a hivatása, lehülyézel engem, mint anyukát, aki segíteni akar, hát ezek után lehet, hogy a hiba nem bennünk van! Ezen még nem gondolkodtál el? Nem persze, mert én hiába mondom, hogy fekete betűket olvasol, te akkor is el fogod magyarázni, hogy zöldek a betűk.

Én sem vagyok hajlandó tovább vitatkozni, eddig sem tettem, csak egy tanácsot tudok adni, szerintem érdemes lenne elgondolkodnod rajta, szállj néha egy kicsit magadba!

2012. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
EMBER!!! B.meg, ennyire satu nem lehetsz!!! Írtam már, hogy mindent adtam már neki. A mindenbe beletartoznak azok is ám amiket folyamatosan írogatsz!! ÚR ISTEN!!!!
2012. okt. 28. 18:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Az igen! Gratula kérdező! Próbálnak segíteni, de neked az is baj. Lehet, hogy nem értelmezte teljesen jól a szöveget, vagy átsiklott egy két mondaton, de itt mindenki segíteni akarna neked (nincs trollkodo se), de úgy látom ez se jó.
2012. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Golan Trevize ***** válasza:

Kedves kérdező!


ne haragudj, te egy s.ggfej vagy.

Itt van valaki, aki csupa értelmes, segítőkész dolgot ír, és őt ekézed?!

Nézz már magadba!


Nem a tünetek, hanem a hozzáállásod alapján ki merem jelenteni, hogy igenis, a te hibád, hogy nem eszik a gyerek rendesen.


Türelmetlen, arrogáns vagy, lenézed más véleményét. Gondolom a gyerekeddel is ilyen vagy.


Csoki, túrórudi, édességek, üditő... 15 hónaposan. Csak gratulálni tudok...


Egyébként még az is lehet, hogy simán rosszul főzöl, és ezért nem eszi meg...

2012. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az okoskodó majmoknak csak annyit írnék, hogy tanuljanak meg szöveget értelmezni és akkor talán nem lesz ekkora p.fájuk sem. Nem etetem mindenféle nasival a gyereket, de nyilván olykor-olykor kap ő is, mint ahogyan minden normális kisgyerek. Üdítőt is csak néha kap, ami direkt babáknak való. A főzésemről meg csak annyit, hogy ugyan most nem dolgozom, mert gyesen vagyok még, de egyébként szakács vagyok. Bárki kételkedne,privátban nagyon szívesen megírom az étterem elérhetőségét, nyugodtan le lehet informálni. Na puszika!
2012. okt. 29. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!