Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kisfiam feneke...

Mit csináljak? Kisfiam feneke írtó vörös, kb 2 napja. Semmin nem változtattunk, se pelus, se törlő, se krém.

Figyelt kérdés
Szinte vérvörös. Gyakran van széklete, ma pl. 4szer. Lehet fogzik, és attól? Mit csináljak a kivörösödéssel??? Neogranormonnal kenem, de nem sokat javít, azt látom...
2012. okt. 24. 19:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pont a rágófogak indultak meg, gondolom, a kicsidnél még két metszőfog hiányzik. Ettől függetlenül a rágófogak is mocoroghatnak.

A krémekkel sajnos kísérletezni kell, mert babája válogatja.

2012. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is nagyon kipirosodott a popsija,amikor 7 hónapos volt. Ennek oka lehetett a fogzás és a megváltozott kaja, esetleg valami savasabb (Pl. paradicsom) étel. Én Sudocreamet használtam addig és utána váltottam Neogranormonra. Nekem az segített.
2012. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A fogzás okozza. Most 2 foga is jön egyszerre, a 7.-8. foga:))
2012. nov. 5. 10:31
 24/24 A kérdező kommentje:
1-2 nap, és áttör, úgy néz ki.
2012. nov. 5. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!