Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hogy lehet a babát...

S. O. S. Hogy lehet a babát cumisüvegre szoktatni?

Figyelt kérdés
Anyatejes, szopizós babám nem hajlandó cumisüvegből elfogadni semmit.Se vizet se teát, se tápszert.Hogy lehet megtanítani neki hogy abból igyon?Négy és fél hónapos a babám és szeretnék neki adni egy kis vizet,de így nem fog menni.Tapasztalat??
2012. okt. 24. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen cumisüveggel próbálkozol?
2012. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Avet, tommee tippe ezt a kettőt használtam.Vettem rá III cumifejet.Az a vicc hogy 6 hetes koráig pótolnom kellett és akkor simán kiette a cumisüvegből de azóta elég a tejem és nem kapott pótlást és mintha elfelejtett volna inni belőle.Dugdossa a nyelvét kifelé illetve lökdösi ki a cumit.
2012. okt. 24. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg próbáld meg itatópohárból, már elég nagy hozzá. Én már pár hetes korától használom, ivott ebből vizet, teát. Brendonban kapható, itt a link:


[link]

2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes a babád, akkor nem szükséges neki víz egyelőre:). Egyébként a babák nagyon ügyesen isznak kifele hajló peremű pohárkából, régifajta presszós kávés pohárból, ha nem megy a cumisüveg, azzal próbálkozz:)!
2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Meg fogom próbálni a brendonban kapható pohárból itatni, csak az a baj hogy az után egy séta közben nem egyszerű ilyen pohárból itatni.Valahogy meg kell tanítanom cumiból itatni, főleg azért is mert nem biztos hogy mindig lesz ciciben tej és akkor bizony cumisüvegből kell majd enni is.
2012. okt. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!