Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék? Szerintem...

Rossz anya lennék? Szerintem egy 8 hónapos babának még az anyukája mellett a helye.

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányunk,az apukája tegnap egyedűl akart vele menni anyósomhoz/szomszéd faluba/,én nem örűltem neki és pont alvás idő volt, így nem engedtem s meglett az óriási probléma,én vagyok a rossz anya./a sógornőm másnap kioktatott/A kicsi most van abban a korban,hogyha nem lát engem hosszabb ideig és "idegen" helyen van sír.Ezt szerettem volna elkerűlni és persze jobban szeretem magam mellett tudni!
2009. aug. 9. 23:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
06:52 Van gyereked?Hát nem hiszem,mert ha lenne akkor tudnád,hogy ez nem majomszeretet.
2009. aug. 10. 12:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan elengedheted a lányodat. Bár én is inkább anyukámnak adom oda, hogy elvigye egy pár órára. Meg kell szoknia, hogy akkor is ellegyen, ha te nem vagy ott. Ha meg alvásidő van akkor aludjon és utánna vigye el.
2009. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A férjem nem akarta megvárni az alvásidőt Ő rögtön indúlni akart pedig a kicsi nyűgös volt és el is aludt 10 perc múlva.Anyukámmal és persze a férjemmel is el van pár órát ha ismerős a környezet/itthol v anyunál/.
2009. aug. 10. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!