Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel kell ébreszteni?

Fel kell ébreszteni?

Figyelt kérdés
1 hós fiam van.Ma reggel fél 10-kor evett utána fent volt 2 óra hosszát.Nem sírt csak ébren volt és játszottunk.Kimentem neki tápszert csinálni és mire vissza értem elaludt.Azóta is alszik.Ébresszem fel enni vagy úgyis felkel ha ő akar?Éjszaka egyszer szokott felkelni de napközben ez nem megszokott.
2012. okt. 29. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ébreszteném fel. Ha éhes, azt a tudtodra fogja adni. Xar, nyálkás, álmosító idő van, ezért alszik valószínű többet.
2012. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem keltettem fel ezért.

Tényleg tudtodra adja ha éhes, de az biztos hogyha felébred már azonnal akarja, úgyhogy készítsd be a kaját.:)

2012. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel, ébred,ha éhes lesz.
2012. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is dilemmáztam anno ezen, nekem azt tanácsolták, hogy nem kell felébreszteni. Úgy is tettem, mindig akkor kapott enni, amikor kérte. Mégis megnőtt, semmi baja. És valóban, az időjárás is hatással van ma rá minden bizonnyal.
2012. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!