Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan béna vagyok, mit csináljak?

Olyan béna vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapos a babám, második gyerkőc, de most komolyan kifog rajtam:(:(


Mózeses babakocsink van, és egyszerűen sehogy nem tudom úgy betakarni,hogy a kezeit ne húzná ki a pléd alól:(

Már próbáltam, ilyen pólyaszerűen meghajtani a plédet,csak ráteríteni, de egyszerűen sehogy nem jó. A kezeit állandóan kihúzza valahogy alóla, és megemeli a takarót.

Fogalmam sincs hogy takarjam be.


2012. okt. 29. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adsz rá olyan kezes-lábast, aminek van kesztyűje?
2012. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kesztyü?
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs keztyure gondoltam;)
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adj rá kesztyűt! De én pl. hagynám hagy egyen kint neki! Az én lányom márciusi baba, 2hét után kivittem a levegőre! Az ő keze is kint volt kicsit! Nem fázott meg! Meg szerintem ha kicsit fázna a keze, akkor tuti bedugná a kabát újjába! DE ha aggódsz, akkor tényleg csak KESZTYŰ! :)
2012. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Overál van rajta, kesztyűvel, de az egséz karját kiemeli a pléd alól. Nem tudom,hogy csinálja:(:(
2012. okt. 29. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor adj rá kiskabátot+ kesztyűt. Ha nem olyan nagyon hideg van (pl. március, itt említette vki) vannak ezek a kis könnyebb babakesztyűk, nem a téli vastagok. Én adtam rá.
2012. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap írtam egy hasonló kérdésre:


Vettem egy ilyet:

[link]


Drága, de nekem nagyon megérte. Nekem is állandóan kitakarja magát.

2012. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen pléd van a picaon is fele ennyiért. Ha van rajta kesztyű és overal, akkor miért baj, ha kihúzza? Nem hinném, hogy megfázik ettől.
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!