Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, h könnyebben...

Mit csináljak, h könnyebben vegyem a kicsi nevelését?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és próbálom szeretetben nevelni a kicsit, ezért nagyjából mindent megteszek h Ő jól érezze magát. De ez már teljesen rá ment az én életemre is...nem tudok pl. elmenni enni, este a szokásos időben fürödni, sőt még a wc.-re sem tudok elmenni, a párommal a szexuális életünk is hát hogy is mondjam, van hisz neki szüksége van rá, amit én tolerálok de ha rajtam múlna az sem lenne, mert még közben is azon jár az eszem, hogy vajon mikor kel fel és mikor lehet rám szüksége...borzasztóan szeretem, és amikor sír néha bűn tudatom van h nem tudok segíteni neki. De úgy érzem kikészülök teljesen, néha már rákiabálnék h legyen már rám tekintettel, de akkor rá nézek és tudom h ő még ezt nem érti, akkor azért lesz bűn tudatom h hogy lehetek ilyen őnző.

Amikor alszik akkor végzem a házi munkát.

Párom munka ideje elég tág (reggel 7- este 7) este ő általában 9 kor alszik és ennyit van velünk.


Nem bírom, hogyan eresszek le? Vagy


2012. nov. 1. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki,hogy az én kisbabám nyugodt és el tudok menni mellette fürödni, Wc-re vagy máshova,meg nekem azért tud kicsit többet segíteni a férjem ha nem is reggeltől-estig van itthon.

Most lesz 23-án 4 hónapos az enyém.

Egy idő után belejössz,addig pedig kitartás. Fektesd be a kiságyba adj neki játékokat és arra a rövid időre pedig biztosan tud nélkülözni kicsit. Fürödni úgy menj el ,hogy odaadod apunak aki addig foglalkozik vele.

2012. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!