Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.Nem tervezett baba,de azért örülök neki.

Viszont a párom reakciókjától kicsit tartok,bármennyire szeretem.

Másfél éve együtt vagyunk,előttem elég más volt az élete,soha nem volt egy hosszú kapcsolata sem,a pénzével és a befolyásával intézett el mindent az életben.

Tudom,hogy megváltozott és már nem olyan,mint régen,de néha még gondolok arra,hogy talán egy nap hiányozni fog neki a függetlenség és az egyéjszakás kalandok.

Én 20 éves vagyok,ő 35 éves.



2012. nov. 1. 17:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Én is várom a reakciót! Sok sikert, szurkolok!
2012. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon nem fog örülni neki, de könyörgöm, ne legyen igazam! 38 éves vagyok, van némi emberismeretem, és élettapasztalatom. Édes és keserű is. Annak alapján, amit leírtál, (kevés info persze nagyon) a párod most csak szünetet tart, de a felelősségvállalás, az alkalmazkodás nem az ő stílusa... De mondom: őszintén kívánom, hogy elhamarkodott legyen a véleményem, és te legyél az, aki megszelídíti őt, és örüljön nagyon a picinek és neked!!!
2012. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad, hogyan védekeztek, de tudhatja, hogy megesik a védekezés mellett is, hogy terhes leszel.

Elég felnőtt már, remélem jól fogadta!

2012. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ki az a gyökér, aki minden hozzászólást lepontoz?? Én csak annyit írtam, hogy várom a reakciót, nem tudom ebben mi a rossz. Szánalmas
2012. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolso! Ezt mar igazan megszokhattad vna sajnos,folosleges folvenni... Engem vmelyik nap azert pontoztak le,mert nem szeretem a borsofozeleket :D
2012. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg durva, hogy nem szereted a borsófőzeléket, utolsó!! :D :D
2012. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
szia, én csak annyit tudok mondani állj elé és közöld vele. én is ugyan igy voltam mint te csak mi akkor 4,5 éve voltunk eggyütt és akármennyire szerettem volna babát ö mindig halazgatta a dolgot, igy közös megegyezéssel döntöttünk hogy most nyáron ráállunk baba dologra, csak igen ám tavaly estem teherbe 1 évvel hamarabb. én egyböl közöltem vele de mivel olyan makacs önfejü ;) nem hitte el hiába mutattam a teszteket is, majd orvoshoz elmentem és 9 hetes voltam. Közben hivott telon hogy mi van közöltem apa lesz akkor sem hitte el, na akkor elmentem a munkahelyére és villogtattam az ultrahangos képet én még úgy nem láttam könnybe lábbat a szeme ;) és már ö is várta most meg imádja 9 hónapos a picurka ;) ez az életrendje amikor gyereke lesz az embernek szinte felkell mindent áldozni amit elötte csinált nem lesz már szinte semmi ideje másra.
2012. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát,talán jobb lett volna,ha még nem mondom el neki...Elkezdtünk veszekedni és most nem beszélek vele.Ez volt a legnagyobb veszekedésünk és most már békülni akar,de én nem tudom,hogy mit tegyek.

Azért a válaszokat nagyon köszönöm!

2012. nov. 3. 10:50
 19/28 anonim ***** válasza:
miért veszett össze veled?már nincs mit tenni, csak nem akar abortuszt
2012. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha vártál volna, azzal nem lett volna jobb...Hiszen ha most így reagált, akkor később miért reagált volna másképp? az a 2-3 hét nem mérvadó ebben az esetben. De min vesztetek össze? Nem akarja a babát? Remélem megoldódik a helyzetetek...
2012. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!