Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.Nem tervezett baba,de azért örülök neki.

Viszont a párom reakciókjától kicsit tartok,bármennyire szeretem.

Másfél éve együtt vagyunk,előttem elég más volt az élete,soha nem volt egy hosszú kapcsolata sem,a pénzével és a befolyásával intézett el mindent az életben.

Tudom,hogy megváltozott és már nem olyan,mint régen,de néha még gondolok arra,hogy talán egy nap hiányozni fog neki a függetlenség és az egyéjszakás kalandok.

Én 20 éves vagyok,ő 35 éves.



2012. nov. 1. 17:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Mondta,hogy ő még nincs kész arra,hogy gyereke legyen és ezzel még várnunk kéne,azt akarta,hogy vetessem el.

Elkezdtett veszekedni velem,hogy csak annyi dolgom lett volna,hogy normálisan szedem a gyógyszert(amit meg is tettem) és hogy amíg én nem léptem be az életébe,addig ilyenek miatt nem kellett aggódnia,senki nem zavarta össze.

Ezután bezárkóztam a hálószobánkba és összepakoltam pár cuccot,hogy eltűnjek az életéből és újra problémamentes legyen.

Eljöttem az egyik barátnőmhöz,de nem lakhatok a vendégszobájában örökké.A párom folyton hív meg smseket ír,hogy sajnálja,hogy így reagált.De nem tudom,hogy ezek után mégis mit várjak tőle...Csalódtam benne.

2012. nov. 3. 14:05
 22/28 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy csalódtál benne.

Nagyon sajnálom, h ez volt az első reakciója.

Szüleiddel milyen a kapcsolatod?

Talán át kellene beszélnetek a dolgokat, mert ez mindkettőtök életét befolyásolja.

Elég szemét beszólásai voltak, olyan, mintha az egész a te hibád lenne....

2012. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A szüleimmel azóta nem tartom a kapcsolatot,amióta a páromhoz költöztem,mert szerintük így tőle függök,mert ő tart el,mindenemet ő fizeti.Szóval ez tényleg így van,csak eddig nem zavart.
2012. nov. 3. 14:47
 24/28 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet...Most mit mond a Párod? Mégis akarja a babát? Én azt mondom hagyd egy kicsit, hagy "szenvedjen". Ezek után ennyit megérdemel... Megértem, hogy kiakadt, hiszen ha gyógyszert szedtél, gondolom tényleg nem akartatok még kisbabát. De ez a baba valamiért nagyon jönni akart... Maradj most 1-2 hétig a barátnődnél, ha Őt ez nem zavarja, gondoljátok át a dolgot a Pároddal aztán beszéljétek meg hogyan tovább. Szerintem ha nem vagy ott mellette, higgadtan át tudja gondolni mit is akar.
2012. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A 12-es vagyok ismét. Akkor tényleg nagyon öreg vagyok,hogy így eltaláltam... :)

Rettenetesen sajnállak! :( Figyelj, ne bántódj meg, de most kegyetlenül őszinte leszek, és nem azért, hogy rosszul essen, hanem hogy tudd, valószínűleg mi vár rád!

Ha kibékülsz vele, ő szeretni fog, de hosszú távon, egy idő múlva folytatni fogja az egyéjszakás kalandokkal tarkított bulis életet. Azt mondja majd, hogy folyton dolgozik, te folyton a gyerekkel foglalkozol, és neki szüksége van a kikapcsolódásra. Ennek ellenére szerethet téged, és a babát is a maga önző, egoista, és gyerekes módján, ha ezt szeretetnek lehet nevezni.

Egyet ne tegyél szerintem, a babát ne bántsd....

Most próbálj meg megnyugodni, egy kicsit a kívülálló szemével nézni a helyzetet, mintha egy regényben olvasnád ezt, milyen tanácsot adnál a főszereplőnek?

És ha lehetséges, és jólesne, beszélj a szüleiddel, mert lehet, hogy tudnak megoldást ajánlani, hiszen ismernek téged! Túlesel a "bezzeg mi megmondtuk" litánián, aztán kisírod magad a vállukon, és onnantól csak előre nézz, keresd a megoldást a szíved mélyén!

2012. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

" csak annyi dolgom lett volna,hogy normálisan szedem a gyógyszert(amit meg is tettem)"

Imádom az ilyet. Kotont nem hajlandó húzni, mert nehogy már zokniban mosson lábat, de ha a tabi nem hat, akkor ő van legjobban felháborodva.

Talán ha nem akar gyereket, akkor védekezzen ő.

Kretén egy pasid van.

Remélem megoldódik a helyzet!

2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Most találtam meg a kérdésedet és nagyon érdekel, hogy mi történt veletek azóta?
2013. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szió! Tényleg megírhatnád , hogy mi történt veled azóta? Jó lenne! Remélem kibékültél a pároddal és talán már meg is szültél!
2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!