Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lassan 4 hónapos ....

Kislányom lassan 4 hónapos . Még nincs egy anyajegye sem . Mikor kezd kijönni nekik? Másik kérdésem meg az lenne, hogy újszülött korában megkapta az oltást BCG-t, de még nem fakadt ki neki az nagy gond? Nektek mikor fakadt ki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Te most tényleg azt várod, hogy anyajegye legyen???? örülj, hogy nincs neki.
2012. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
dehogy várom csak az ismerősök mondták ,de fura stb ,hogy nincs neki .
2012. nov. 3. 18:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy még nincs anyajegye, az szerintem genetika.

Nekem rengeteg van :S és a kislányom már úgy született, hogy volt egy a combján. Azóta csak egy jött ki rajta. Most 15 hónapos.

Nem emlékszem pontosan mikor, de erre az időre már kifakadt a BCG oltás. Nagyon sokáig váladékozott (több hét). Nem szabad nyomkodni ilyenkor. Tegyél rá valamit, ha nem akarod, hogy összepiszkolja a ruhát.

Én nem tettem rá semmit, gyakrabban cseréltem a body-t, hogy tiszta maradjon az oltás helye is.

A védőnőnek minden hónapban kellene menni látogatni, és a gyerekorvosnak is minden alkalommal meg kell néznie a BCG oltást!

Amennyiben elmulasztotta, szólj neki, hogy vessen rá egy pillantást, minden rendben van-e.

Miénk már kezd halványodni.

2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Védőnőhöz nekem kell vinnem minden hónapban már 2 hónapos kora óta itt ez a szokás ,ha minden okés a családban nem járnak ki "feleslegesen" mikor a kötelező oltást adja a gyerekorvos.megnézték látták nincs ott semmi aztán nem mondtak semmit a papíron meg az áll a havi felmérésen ,hogy BCG heg van .Érdekes picit .Most megint megyünk oltásra és még egyszer megnézetem .
2012. nov. 3. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom lassan már 7 hónapos és még neki sincs egyetlen egy anyajegye sem. Ha jól emlékszem neki 3-4 hónaposan fakadt ki, de nem vagyok benne biztos.

szép estét :)

2012. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szép estét !
2012. nov. 3. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
az anyajegy tényleg genetika, de az oltásnak 1 hónapos kora után kellett volna kifakadnia. Sztem szólj az orvosának.
2012. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2 hónapos,még neki sem fakadt ki.Én kérdeztem a védőnőt,azt mondta már nem okoz gondot,ha nem fakad ki,már nem oltják újra,úgyhogy ezen ne izgulj.

Anyajegye még nincs,sőt,amivel született az is leesett :D

2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9 hónapos és egy darab anyajegye sincs.

A BCG-nek szerintem ki kellett volna már fakadnia.A védőnő nem szokta megnézni,ha mentek hozzá/vagy ő megy hozzátok?Kellene pedig; vagy a gyerekorvosnak.

2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi járunk hozzá már ugyan ott van a gyerekorvos is .
2012. nov. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!