Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "áll fejen" folyton a...

Miért "áll fejen" folyton a babám amikor álmos és el akarom altatni?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos. Hason alszik, úgyhogy mindig úgy teszem az ágyába. Ahogy a matracot ér a Drágám, rögtön megtámaszkodik a homlokára és a lábaival felnyomja a fenekét. Pedig fáradt, látszik a szemein, de nem fekszik el. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy finoma "kiemelem" a lábait és hasra teszem újból, de kb fél másodperc és már újból fejen áll. Nektek is csinálja ezt a babátok? Ti mit tesztek? Hagyjátok,aztán elalszik?
2009. aug. 12. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én babám is pont ezeket csinálja kb 2 hete ő 6hónapos. Szerintem így ringatja magát álomba én nem foglalkozom vele hagyom hogy kifáradjon és egyszer elalszik.Most élvezhetik hogy tudnak mozogni és mászni és már érdekesebb mint az alvás. Szerintem ne foglalkozz vele majd elalszik.
2009. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyni kell kicsit "kínlódni"és elalszik:)
2009. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így veszem észre, ha a szobájában játék közben elálmosodik, pedig ő már 10 és fél hónapos! =o) Úgy szoktam, hogy hagyom "szenvedni", majdcsak elszenvedi magát. Egyszer-kétszer én is finoman hátrahúzom a lábát a kiságyban, de az esetek döntő többségében semmit nem érek el vele. Szerintem hagyd, majdcsak elkínlódja magát, és elalszik! :)
2009. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!