Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a pár hetes-1...

Mit csináltok a pár hetes-1 hónapos babátokkal mikor ébren van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám 6 hetes lesz,igazából meglepően sokat van ébren. Amikor éppen jó kedve van és nem ordít,akkor dalocskákat hallgatunk és közben éneklem is neki,meg sokat beszélek hozzá,tornáztatom a kis lábait(hasfájós) meg mivel egyre többet nézelődik,így szépen járkálok vele a lakásban,megállunk,nézelődik és közben magyarázok neki folyamatosan,hogy mi micsoda,bár tudom,hogy nem érti. Igazából én is gondban vagyok,hogy nem tudom mivel kössem le =( Mert lazán ébren van egyhuzamban 4-5 órát is,amit én nem gondoltam volna egy ilyen pici babáról.
2012. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ma 7 hetes a babám és ugyanezzel a problémával küldök.Szinte egész nap ébren van, kivéve a séta alatt azt végig alussza. Meg néha délután alszik egy picit.De reggel 6-tól este 10 ig kb 3-4 órát alszik összesen.Mászkálok vele a lakásban játszok vele, mivel a doktornő azt mondta nekünk, hogy ritka erős baba így én már segíthetek neki a kúszásban is mert nagyon próbálkozik, a fejét simán megtartja.Meg kapaszkodik az ujjamba és akkor forgatom őt, néha már magát húzza, hátról oldalra aztán hasra, ez is leköti egy darabig.Szoktam neki magánhangzókat mondogatni hosszasan ez nagyon tetszik neki és próbálja utánozni a szájformát aztán néha hangot is ad ki:)Szóval ennyi, nagyon mást én se tudok. Sajna nekem is hasfájós így sokat sír, de a gripe water úgy néz ki picit csökkentette a hasfájást:)
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!