Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromfű tea tényleg használ?...

Citromfű tea tényleg használ? Nyugodtabb, türelmesebb lennêk tőle?

Figyelt kérdés
Én innàm, nem a kisfiam. Szedek egyéb ként MagneB6 ot is.
2012. nov. 6. 09:50
 1/5 Anikó1985 ***** válasza:
ideges vagy? Úgy általában vagy a pici miatt mármint nyűgös, vagy nem alszik?
2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anikó1985 ***** válasza:
Én szülés után idegesebb vagyok bár előtte sem voltam kutya, a kisfiammal türelmes vagyok de senki mással. Remélem ez egyszer elmúlik. A magneB6-ot én is beszedem időnként de nem segít. A teákat még nem próbáltam, de ha a citromfű segít akkor kipróbálom, állítólag sok mindenre jó.
2012. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De alszik, Egyébkênt egy tündér, csak a mindennapi harc az evéseknél, szétkeni a kajàt a szemébe, fülébe, nincs segitségem, nem haladok semmivel, nincs módom kikapcsolódni, és ez összegzõdik.
2012. nov. 6. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ittam sokat mert nagyon sírós volt a babám az elején! Lehet hogy csak a lelkemnek tett jót hogy a teázás mint tevékenység csak az enyém, akkor csak magamra figyelek...stb, stb.. és ezért lett jobb tőle, de tény hogy jobb lett!
2012. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel használhat. Kipróbálhatod még az orbáncfű-teát vagy kivonatot is, de egy jó alvás többet ér.
2012. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!