Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergiát ki lehet...

Tejfehérje allergiát ki lehet nőni?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál ma diagnosztizálták a tejfehérje allergiát, nem ehet semmiféle tejterméket, kakaós dolgokat. Akinél volt már ilyen, kinőtte a gyermek? Mikorra? Hogy tűrte a tejtermék "megvonást"? Igazi "tejes" gyerek a fiam, imád mindenféle tejterméket, most 13 hónapos. Félek:-(
2012. nov. 6. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

3 tejfehérje allergiás gyerekem van/volt.

A nagy 2 éves korára kinőtte, a középső még nem nőtte ki, elmúlt 3.

A kicsi még csak szopik, de ő is érzékeny rá (ha én eszem/iszom).

A "megvonás" nehezebb úgy, hogy már előtte fogyasztott, tehát ismeri a termékeket és tudja milyen finom.


Rengeteget lehet cselezni, és van sok jó recept, finomságokat és szinte bármit el tudsz készíteni, csak bele kell jönni.


Az igazi kihívás a közösség, hogy nem eheti azt, amit a többiek, illetve vendégségben, vagy bárhol kérdezni kell, hogy miből vannak az ételek...


Ha bármiben tudok, szívesen segítek. (Írj privátot)

2012. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szegénykém!először én is kétségbe voltam esve amikor 2 és fél éve lányomnál kiderült.azóta túl vagyunk több mint 1 éves tejmente diétán és újra ehet tejtermékeket.


nehéz ,de mint az első válaszoló is írta nagyon sok mindent meg lehet csinálni!!!!

tényleg akkor nehéz mikor mentek valahová mert nem ehet mindent.nehéz a boltba,mert az enyém hiába elfogadta és megértette hogy nem lehet de nekem a szívem akkor i csavarodott érte.


reméljük sőt biztos hogy a te gyereked is kinövi.ezt általában kiszokták!ritka kinél megmarad.


26N

2012. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, azt hiszem az éves sírás mennyiségemet a mai nappal letudtam.. nagyon jól esnek ezek a biztatások, köszönöm!!!!!!!!! :-)
2012. nov. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!