Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is nyűgös pár napja?

Slami kérdése:

A ti babátok is nyűgös pár napja?

Figyelt kérdés

A 4,5 hónapos kislányom nagyon nyűgös pár napja! Semmi nem jó neki. A figyelmét is alig tudom lekötni. Egyfolytában nyűgös, rosszkedvű. Pedig eddig olyan sokat nevetett. Gondoltam hogy lehet hogy a foga, de nem látok semmi változást az ínyén. Szomorú vagyok hogy nem tudom mi lehet vele. :((

Szerintetek?



2012. nov. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet! Én már nem is tippelek, csak elfogadom, h vannak ilyen napok! :) Lehet az időjárás, front, növekedési ugrás, fejlődési ugrás, pocakfájás, unalom, veled akar lenni, álmos, jön a foga... Az én babám már 8 hós, tényleg felesleges tippelni, majd akkor fogjuk megtudni, h igazán mi bajuk, ha már tudnak beszélni! Addig pedig sajnos viselni kell....
2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most jó a hangulat, nem nyűgös.:)
2012. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónapos kislányom is tiszta zizi 2-3 napja. Nagyon nehéz vele, semmi nem jó neki. Lehet fogzás, nálatok is, nálunk is. 4 hónaposan kezdődött nála is a fogzási nyügi, én sem láttam semmit, csak 7 hósan bújtak ki az első fogak.
2012. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

3 hónapig nyügi volt a babád? Nyugtass meg hogy voltak azért normális napok, hetek... :-s

2012. nov. 6. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, persze, csak pár nap volt ilyen nyügi, meg amikor először náthás-beteg lett. Nem 3 hónapig, hiszen akkor majdnem 3 éves korukig nyügik lennének, míg ki nem jön az összes foguk:) mert valamelyik mindig jön éppen, vagy azt mondják. Szóval ne aggódj, nincs folyton szenvedés, ők sem bírnák!
2012. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!