Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz kakilás! Segitenétek,...

Nehéz kakilás! Segitenétek, hogy tehetem könnyebbé? Bőv lent!

Figyelt kérdés
6 hónaposom alig tud kakilni, napok óta szenved vele, mikor nyomja, a végén már sir, és elég kemény is a kakija! Néha alig jön neki valami. Mit adjak neki, hogy könnyebb legyen? Nagyon szépen köszönöm aki válaszol!
2012. nov. 7. 12:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor veszek ma szilvát. És csak szilva, vagy valami kevert? Pl szilva-alma
2012. nov. 7. 13:16
 12/18 anonim ***** válasza:
csak szilva, amugy az alma is foghat, valakit hajt valakit meg fog, azzal is ovatosan, egy masik csoportban mar volt egyszer ez a tema, ott sokan olovaolajat ajanlottak, nekunk bevalt
2012. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
igen szilva ,magában.majd ha bevált akkor pl almával is keverheted nekünk az úgy semleges,nem fog,nem is hajt :)
2012. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Adtam neki délután szilvát, de semmi... :(
2012. nov. 7. 21:48
 15/18 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert eszik?Lehet az lenne a legjobb megoldás ha váltanál,mert nálunk is az volt a gond.
2012. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Milumil HA Start optima, napi 3x már csak!
2012. nov. 8. 08:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a tápszer okozta nálunk is a székrekedést.Nem is értem miért dicsérik agyon ezt a tápszert.Szerintem próbálj ki másikat.
2012. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Óóóó, köszönöm. Nem is gondoltam volna... Beszélek a dokinőnkkel, irjon másikat!! Köszi még egyszer!!!!
2012. nov. 8. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!