Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a parotokkal, de őszinten? Csak en elek boldogtalanul a csaladunk egyuttmaradasa erdekeben?

Figyelt kérdés
A parom nem tudja milyen csaladban elni, ugy nott fel, hogy apuka lelepett az uj nojevel, anyuka nem foglalkozott veluk. Ez sajnos nalunk is megmutatkozik. Nem vagyunk fontosak, munka utan sorozni megy, mindent egyedul dont el, meg sem kerdez, flortolget mas nokkel. A kislanyunk megszuletese után valtozott meg. Elotte imadott. Most meg.... Mindig csak a munkaról beszel. Elhagyni nem akarom, koztuk azert sem, mert anyagilag tole fuggunk. A gyesem 39 ezer. Mit kezdenek nelkule.... Sajnos ezzel tisztaban is van. Ő azt csinal, amit akar, mert elkoltozni jelenleg ugysem tudok. Nem szoktam veszekedni vele, a kislanyunk miatt, hogy nyugi legyen, csak magamban szomorkodok, hogy milyen rosszul valasztottam. Van ezzel igy mas is?

2012. nov. 8. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem és szívből kívánom, hogy legyen majd olyan férfi az életedben aki megbecsül, és a tenyerén fog hordozni!(mert vannak még ilyenek)
2012. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de semmi értelme a családot így összetartani. Ez csak rosszabb lesz, aminek a gyerek fogja meginni a levét. Úgy tűnik nem vagytok fontosak a párodnak. Milyen idős a kislányod? Ha elég nagy ahhoz, hogy bölcsibe menjen keress munkát és lépj. Még az is lehet, hogy ez észre térítené a párod. Ha nem, akkor pedig új életet kezdhetsz.
2012. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretnem, de meg csak 17 honapos... Korainak tartom a bolcsit.
2012. nov. 8. 15:26
 4/19 A kérdező kommentje:
Raadasul kulfoldon elunk...
2012. nov. 8. 15:27
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy egyedül.

Én is úgy élek a férjem mellett, hogy nem szeret, nem becsül és nem tisztel. Ami miatt még együtt vagyunk, hogy van egy 2 éves kisfiúnk, aki így van a legnagyobb anyagi és lelki biztonságban. Én egymagam nem tudnám eltartani, ahhoz ketten kellünk a férjemmel, illetve imádja az apját és iszonyatos lelki szenvedés lenne neki, ha elszakítanám tőle.

Így a fiam érdekében még tűrök-nyelek, de amint majd magam is meg tudom teremteni neki az anyagi biztonságot és a fiam is kicsit nagyobb lesz és még értelmesebb, akkor nem fogok gondolkozni, hogy hogyan tovább.

Számtalanszor leültünk, megbeszéltük a dolgokat, de teljesen felesleges, nem tudott sosem megváltozni, mert nem is akart, neki így könnyebb, hogy minden baját rajtam veri le és már nem is várom el, hogy megváltozzon. Minek? Úgysem fog.

Nem volt mindig ilyen a férjem, de sajnos a szülei és a közeli családtagjai tönkretették és kikészítették idegileg az utóbbi években és ahelyett, hogy akkor az én általam nyújtott családi békét megbecsülné, inkább még engem is kikészít.:(

2012. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!!! Detto ugyanez van nalunk is.... Akkor nem vagyok egyedul ezzel a problemaval...
2012. nov. 8. 15:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz esetleg hazaköltözni? A családod nem tudna segíteni, amíg nem adod bölcsibe a kicsit?
2012. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben voltam, csak nem külföldön. Azóta is a fejem verem a falba, hogy gyes-re szültem....

A lényeg: én léptem. Nagyon nehéz volt anyagilag és érzelmileg is, de megérte. Találtam munkát, mivel egyedülálló lettem így felvették a lányom bölcsibe (19 hónapos volt), egy szobát béreltem egy idős nyugdíjasnál. A párom párszor bepróbálkozott még hogy újra együtt, de sikerült erősnek maradnom.


Már 5 éves a lányunk, az apja sokat változott előnyére, sokszor megy érte oviba, elviszi hétvégére erre-arra. Ez sokkal jobb a lányunknak is, mintha benne ragadtam volna egy szar kapcsolatban.


Már nem olyan kicsi a lányod, külföldön ennél jóval kisebb korban kerülnek bölcsibe a gyerekek, te tudsz keresni részmunkaidős munkát.

2012. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha már 17 hónapos épp ideális egyébként is elkezdeni a bölcsit, a gyereknek is kell, te pedig el tudsz menni dolgozni, egy ilyen emberrel tönkre teszed a saját és a lányod életét is.
2012. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom hol elsz, de pl ahol en elek, nagyon nagyon tamogatjak az anyakat es gyerekeket! Nincs vmi tamogatasi lehetosegetek?
2012. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!