Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én akadok ki ezen? Ez...

Csak én akadok ki ezen? Ez normális?

Figyelt kérdés
A nővéremnek 7 hónapos a babája. Már vagy 1-2 hónapja ülteti, pedig még magától nem tud ülni, eldől. Most pedig már állítgatja fel, mert hogy úgy tud állni. Csak én akadok ezen ki? Még ülni sem tud de már állítgatja? Sztem ez nem normális. Nekem is van gyerekem, ő már jár, idősebb, de nekem soha eszembe nem jutott volna ilyen!

#ültetés #baba #állítgat
2012. nov. 8. 20:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A héten úgyis találkozunk, majd megemlítem neki, de nem hiszem h érdekelné amit mondok :S
2012. nov. 8. 21:32
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mond el neki, hoyg tönkre teheti ezzel a gyereke egészségét.
2012. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, végre még egy kérdés, ahol szidhatunk valakit, mindent bele lányok! Egy újabb alkalmatlannak titulálható anya, amikor mi annyira szuperek vagyunk! Nyomás! Adjunk ki minden feszültséget, utálatot, amit saját magunk, időhiányunk, fáradtságunk miatt érzünk! Ez kell ide, nem a beszélgetés, nem az, hogy elmeséld a testvérednek, mit olvastál a korai ültetésről, és hogy mint barátnő beszélgess vele, hogy milyen időszakban minek van itt az ideje, dehogy! A háta mögött szidjuk, az az igazi! DE szembe nem fogsz mondani semmit sem, minek is?
2012. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Kedves utolsó,pont ezt akartam írni. Elég szomorú lennék,ha ilyen testvérem lenne,aki a hátam mögött hord el mindennek. Persze valóban nem jó,amit csinál,de miért nem lehet kedvesen elmondani Neki,ahogyan írták előttem is,hogy pl.olvastad az újságban vagy a tv-ben láttad.. Nem..ehelyett idejössz dühöngeni,amire persze felbuzdulnak a többiek is,és együtt közösen szidjátok a testvéredet,hogy milyen borzasztó ember és pocsék anya. Nyilván szándékosan nem akar ártani a gyerekének. Ha nem lehet vele beszélni,akkor próbáld másképp felhívni erre a figyelmét,de nem tartom túl testvéries dolognak,hogy buzdítod itt az embereket,hogy együtt szidjátok a tesódat. Tudod minden ítélkezés nélkül,de ez egy tipikusan olyan kérdés,hogy a tesód milyen szar és te pedig mennyire tudod,hogy mit és,hogyan kell,de a tesód bezzeg nem hallgat rád,és,hogy lehet valaki ilyen borzalmas anya.. Elég szomorú lennék,ha az én testvérem a hátam mögött ilyen módon nyilvánítana véleményt :(
2012. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
én nem érzem a rosszindulatot sem a kérdezőtől, sem a válaszadóktól. Nem értem miért kell mindenkit szidni, ha kérdez az a baj, ha válaszolnak az??
2012. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
A saját testvéredet így kibeszélni? Te is tudod, hogy nem jó, amit csinál, Neked is van gyereked. Tehát ez a kérdés semmire nem volt jó, csak arra, hogy Te és szuper anyuka társaid szidhassanak megint valakit. Fujj!!!
2012. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem akartam kibeszélni, hirtelen felindulásból jött ki belőlem ez így. Soha nem mondtam, hogy tökéletes anya vagyok, csak egyszerűen idegesít a tény, hogy ilyet csinál. Nem fikázni, kibeszélni akartam, csak érdekelt, hogy jogosan akadok-e ki ezen vagy esetleg én gondolok valamit rosszul. Ha ennyire támadó irányúnak tűntem, akkor inkább vegyétek semlegesnek a kérdésem.


Köszöntem

2012. nov. 9. 09:27
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, szeritem nincs gond a kérdéseddel.

Nem értem miért támadnak téged.

Kérdeztél- lehet válaszolni- nem fikázni kell egyből...

2012. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!