Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 illetve 4 hónapos babók...

3 illetve 4 hónapos babók anyukái, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én már eléggé ki vagyok merülve, nem igazán tudom, hogy honnan tudnék még erőt meríteni. Ez vajon jobb lesz idővel, vagy még rosszabb, amikor a babák elkezdenek mászni stb? Az én kisfiam legjobban kézben szeret lenni, de már úgy érzem leszakad a hátam, apukájának meg el van törve a karja, így egyedül kell emelgetnem. Szóval nem egyszerű... Sokszor úgy érzem, hogy már nem tudok mit kitalálni, hogy ne hisztizzen, napközben aludni nem nagyon akar, ha már alszik egy-két órát az nagy öröm. Más is küzd ezzel?
2009. aug. 13. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár az én babám már 6 hónapos, de igen, könnyebb lesz idővel. MÁr most könnyebb, mint az elején volt.

Nálunk is így volt, ahogy Te írtad, csak kézben egész nap, még nem igazán ismertem, hogy mikor miért sír, visszajelzést nem mingid kaptam. Ez mára megváltozott, kiismertem a kis jelbeszédét, sírásait, napirendünk van, és ettől sokkal könnyebb.

Nyugi, az idő neked dolgozik... :-))

2009. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom egy hét múlva lesz 4 hónapos.De már sokszor úgy ki vagyok merülve,hogy ülve elalszok.Este alig várom,mikor alszik el,és én is beájulok az ágyba.Nagyon bízok benne,hogy idővel jobb lesz majd vele.Főleg azokon a napokon amikor jön a front,akkor csak kézben van el.Cipelem magammal mindenhova,vagy ha nem akkor sír.Napközben jó ha alszik fél órát,néha kétszer.És csak az esti fürdetés után kezd nyugis lenni.Mire a párom hazaér munkából addigra meg sokszor már alszik.Egész napokat csak egyedül vagyunk,és már sokszor nagyon lefáradok én is.Így látod mi is küzdünk.Szép napot kívánok!
2009. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat "sorstársak":) Ezek szerint ezen valahogy túl kell lenni, van jobb és rosszabb napok. A hideg front egyébként nálunk is hisztinap.


Üdv

2009. aug. 13. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kislányunk 1 hét múlva lesz 4 hónapos. És nagyon jó kislány. Ezzel nem akarlak bosszantani titeket, csak most látom hogy milyen szerencsések vagyunk!

Napközben délelőtt és délután is 2 órát alszik, általában babakocsiban séta közben, vagy az udvaron. ha ébren van eszik, sokat nevet, ma pl. 3/4 órát elgagyarászott az kiságyában egyedül!

Sokat mondókázok, énekelek neki, sétálunk az utcában és ő nézelődik.

Este 8-9 körül alszik el, éjjel kétszer kel, de csak eszik és alszik tovább.

Azért ő is szokott nyűgös lenni, főleg ha front van! Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne velem ha mindig csak sírna. Tényleg nehéz lehet!

Remélem nemsoká jobb idők jönnek.

Egyébként pár hétig ő is sírós volt, amíg rájöttem arra, hogy 2 órát tud ébren lenni, és ha utána elkezd nyűglődni akkor az azért van, mert álmos.

Szép nyarat és jó egészséget nektek! És kitartást!

2009. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!